Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt. István illetve Szt....

Szt. István illetve Szt. László Kórházban szülést levezető, magánpraxissal rendelkező orvost tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A Szent Isvánban én ajánlanám neked Dr Lázár Gábort. Nagyon jó orvos. 10 éve orvosom, nála szültem.
2010. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dr. Hamvas Ferenc, nála fogok szülni hamarosan, eddig minden szempontból csak jót tudok róla mondani. Ő volt az Istvánban a főorvos, már csak magánpraxist visz, csak a szüléseket vezeti le a kórházban, ott nem rendel. Megtalálod a neten a honlapját és az összes elérhetőségét. Ja, és jelenthet valamit a neve, eddig valahányszor be kellett nyögnöm ott, hogy az ő betege vagyok, mindig minden ajtó megnyílt. Úgy látszik, ez a varázsszó...:)
2010. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Horváth Mihály, ő a Szent István szülészetének vezetője, nagyon profi.
2010. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Várnai Ferenc. Nála szültem 6 hónapja. Csak ajánlani tudom. Ő a szülészet főorvosa. Van magánrendelője is.
2010. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!