Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok jó orvost a MÁV...

Ajánlanátok jó orvost a MÁV kórházban? És körülbelül mennyi a szülés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én Vermes Gáborhoz járok a Deák térnél van rendelője a kórházban pedig részlegvezető főorvos.én havi 10000 ft-ot fizettek plusz a szülés 100.000 ft.tudom nem kevés..minden vizsgálat ingyen van csak a Ctg-re kell mennem a rendelőjébe ami alkalmanként 3000 ft.amugy rendes nagyon vannak néha picit furcsa najpai de kinek nincs.nem sok próblémám volt eddig ugyh tényleg csak az általános dolgokat csinálta mindig vizsgál méhszájat Uh-ot nem nagyon azert be küld a kórházba de ott jobb is a gép.ha tudok még vmit segíteni írj nyugodtan.33 h kismama
2010. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Tudnál esetleg elérhetőséget mondani, köszönöm
2010. jan. 6. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
ja azt még elfelejtettem h mindig csak hétfő délután rendel.fent van az iwiwen is megtudod nézni.a rendelő telefonszáma ahol időpontot tudsz kérni 061/320-4216 jaja és ezt a telefonszámot is csak hétköznap 11-19 óráig tudod hívni.ha kell esetleg a mobilszáma és pontos cím akkor szólj és azt inkabb privibe irom meg ha nem baj.és amugy már terhes vagy vagy csak még tervezitek?ha nem baj h kérdezőskődöm:)sok sikert
2010. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
első: "minden vizsgálat ingyen van" ??? ezt hogy érted? egy rakás pénzt fizettél... hol itt az ingyenesség.
2010. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dr.Gulyás Istvánt tudom ajánlani, szuper kedves, figyelmes, profi doki!

Én 50.000-t adtam neki a szülésért, terhesgondozásért alkalmanként: 5-8e ft volt. Magánrendelő a Nyugatinál van.

Itt a honlap címe: [link]

2010. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
első vagyok.ugy értettem h a down-kór szűrésért az ismételt toxoplazmáért nem kellett fizetnem.volt ismerősőm aki ugyanennyit fizettet plusz még 30.000 ft a Down-kór szűrésre és hasonlókra.
2010. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Hogy válaszoljak a kérdésre, már áldott állapotban vagyok :-)
2010. jan. 7. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Zilahy doktort tudom ajánlani. Idősebb, szimpatikus orvos.Nekem nem ő volt a dokim, csak az utolsó pillanatban ugrott be a választott dokim helyett, de amikor kérdeztem mennyi lenne majd a szülés, azt mondta rám bízza. :) Ellenben az én orvosom kijelentette hogy 100.000 Ft :( Úgy hogy a magánrendelésen egy terhesgondozásért 7.000 ft-ot fizettem 3 hetente....
2010. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én le vagyok döbbenve!Hogy kérhet 100 ezreket egy olyan orvos aki ott rendel a máv-ban?Én is magán dokihoz járok Újpesten van magánrendelője. Dr Hammersberg Elemér.

7000.-a terhes gondozás és 100.000.- a szülés, de ő csak a szüléseket vezeti le a mávban.Minden vizsgálatom tb alapon történt.A terhesgondozásában benne van a rendelőjében végzett korlátlan számú ultrahang vizsgálat is.

Nagyon jó orvos! Kedves, türelmes, figyelmes! Csak ajánlani tudom!2 gyereket szültem már nála, most várom a 3.babát.

2010. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Gulyás Istvánt tudom ajánlani.

Nagyon figyelmes,kedves,rádszánja az idejét,nem sürget,kérdéseidre mindig válaszol,és nem akar lerázni elkapkodott vizsgálatokkal.

Maximálisan meg vagyok/voltam elégedve vele.


Én a magánrendelésére jártam,de volt hogy a kórházba kellett mennem mert úgy jött ki az idő,akkor nem kért pénzt.


A magánrendeléseken fix tarifásak a vizsgálatok,azt hiszem egy terhesgondozás ultrahanggal 8e Ft,amit én nem sokalltam azért,amit kaptam!


Volt,hogy kórházba kerültem mert gond volt,ahogy meglátta a nevemet a kartonok közt,hallottam hogy rögtön kérdezte a nővéreket hogy miért vagyok bent és mi van velem,és már jött is be hozzám a szobába.


A szüléskor szigorúbb volt mint egyébként és nagyon határozott,de ott kellett is,mert elég nyűgös és kimerült voltam.Ahogy hívták hogy szülök elindult, időben odaért és segített.


Ami még pozitív,hogy gátat kellett vágni nekem,és ő sebész is egyben,és olyan szépen összevarrta,hogy soha nem fájt egy pillanatra sem és gyönyörűen gyógyult meg,gyakorlatilag nem is látszik.


Én rákérdeztem anno,mert nem szégyelltem,és fogalmam sem volt az árakról,azt mondta hogy olyan 80e körül szokott kapni a szülésért,de kinek mennyi van.


Rendelője a Nyugatinál van ahogy már írta is valaki,időpontot kell kérni. Néha így is kel várni egy kicsit,mert van hoyg megcsúszik,de ez is csak amiatt van,hogy sekit nem ráz le,mindenkit meghallgat,még ha ezzel azt is kockáztatja eg hogy elcsúszik arendelési idő. Mindig is ilyen dokit szerettem volna!

2010. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!