Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok a miskolci megyei...

Mit tudtok a miskolci megyei kórház szülészetéröl és orvosairól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kíváncsi? Én ott szültem szeptemberben, fogadott doki nélkül. De fejtsd ki a kérdésedet bővebben.
2010. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én júniusban szültem ott.

Mit szeretnél tudni?

Fogadott orvossal szültem.

2010. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképen egy orvos érdekelne jobban Sándor Zsolt,eddig csak jókat hallotam róla,egyszer voltam eddig a magánrendelöjébe ott nagyon alapos és szimpatikus volt,de bármi amit valaki tud róla az érdekelne.

Szülészetröl meg ugy általánoságba érdeklödtem hogy milyen az ellástás,a növérek a csecsemösök stb,de az egyik válaszóló aki egy linket küldött el abból mindent megtudtam részletesen köszönöm is neki.

2010. jan. 7. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első és a linkes is. Engem ő császározott, de mint mondtam, nem volt fogadott dokim. Nagyon szép lett a vágás, mára már szinte nem is látszik, nagyon ügyesen és szépen dolgozott. Másnap bejött hozzám érdeklődni, hogy hogy vagyunk. Mivel pénzt nem tudtam adni, ezért nem is volt fogadott dokim, ezért neki sem adtam semmit sem, pedig ha tehettem volna, megteszem, mert tényleg meg vagyok vele elégedve. Ezután már a folyosón is elfordította a fejét, ha ráköszöntem, és amikor szedte ki a varratot, flegma volt nagyon.

Egyébként mint szakember nagyon jó, csak nekem ez a viselkedése nem tetszett.

2010. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a harmadik válaszlótol kérdezném hogy ki volt az orvosod?
2010. jan. 7. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem Dr.Bikki Bélánál.Nagyon jó orvos.A szülészet már régi, de én mindennel megvoltam elégedve perzse a körülményekhez képest.Vannakjó orvosok még.A szülésznők is kedvesek voltak.
2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Dienesnél szültem.

Sándor Zsoltot csak látásból ismerem, nem tudok róla infokat. Legfeljebb a szülésről tudok mondani pár dolgot, de azt leírtam azon a linken, amit az előttem válaszoló betett.

Azért ha kíváncsi vagy valamire, kérdezz nyugodtan.

2010. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolot kérdezném.

irnál nekem egy kicsit bövebben Dienesröl pl milyen emberileg milyen orvos,mennyit adtál neki szüléskor,meg ilyenek, mert eddig csak pár mondatot hallottam róla persze jókat még rosszat senkitöl,még az is érdekelne esetleg ha tudod hogy neki ki a helyettese.

2010. jan. 9. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


küldök privit.

2010. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!