Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák segitenétek?

Császáros anyukák segitenétek?

Figyelt kérdés

vérzéssel kapcsolatos a kérdésem, ugye 6 hétig véreztem majd barnázgattam, de a 6. hétre elmult. rá pár napra viszont megint elkezdtem barnázni majd vérezni. erre azt mondta a nögyógyász, hogy valoszinüleg menstruálok, (pedig szoptatok). ultrahangal megnézett, minden renden volt. na aztán az a vérzés is elmult.

most viszont megint elkezdtem barnázni, 10.-hétre szülés után. most akkor ez mi???

volt valakinek ilyen? valami baj lehet? amugy nem fáj semmim. szerintetek???


2010. jan. 6. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én is császáros vagyok/voltam. Nekem nem tartott sokáig a vérzésem, majd 6 hetes kontrolon mindent rendben talált a doki, de a 7. héten én is barnázgattam, felhívtam a védőnőm azt mondta bizti a menzim kinlódik, de elmúlt. Most 14 hetes a babám, szoptatom és január 1-én megjött. Sajnos! Pedig élveztem volna még egy kicsit! Jól kezdődött az évem! :-)

Szóval szerintem ne aggódj, hasonló lehet!

3 hós kiscsaj anyuja

2010. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!