Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a málnalevél...

Mi a véleményetek a málnalevél teáról? Hogyan célszerű alkalmazni? Ízesíteni lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyógynövény tartalma nem igazolja azt a hatást,amiért sokan szedik.Nem tudja megkönnyíteni a vajudást-szülést,nem erre való.Nézz meg egy gyógynövényes szakkönyvet.De persze ha hiszel benne,akkor nyugodtan igyad.Egyébként elég savas maga a levél,úgyhogy vigyázz a gyomrodra!
2010. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit nem segített, de nem bántam meg, hogy ittam mert nagyon finom! Én legalábbis imádtam. Ízesítettem, mint a hagyományos teákat.

A férjem is itta amikor hasmenése volt, arra állítólag használ. :-)

2010. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Írd be a keresőbe és olvasd vissza a tapasztalatokat. A többség szerint hatásos. Én ittam az első babámnál, könnyen, gyorsan tágultam és szültem, úgyhogy most is bevetem a másodiknál. Én úgy gondolom, mivel ártani nem árt, ennyit megér.

36. héttől javasolt, először napi 1-2 csésze, 38 héttől akár napi 0,5-1 liter. De 1 liternél többet ne igyál! Ízesítheted nyugodtan.

2010. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

csak ajánlani tudom :)

persze nem tudom biztosan mondani neked, hogy ennek a teának köszönhetően, de fájások nélkül sikerült tágulnom 4 ujjnyira, én a 36. héten kezdtem el inni reggel és este 2-2 dl, majd a hétről hétre növeltem az adagot a végén 39 hetesen szültem, kb. napi 1,5 litert ittam meg :)

mézzel v. cukorral hígítva viselhető az íze, ha az ember nem is hisz benne de legalább plussz folyadék :), ártani biztosan nem árt

2010. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos semmit nem segített. Több mint 20 órát vajúdtam. Hajnali 5-kor már 5 perces fájásaim voltak, de éjjel fél 12-kor meg kellett császározni. Én is a 36. héttől ittam.
2010. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem segített, 35-36 héttől ittam.
2010. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam a 36 héttől napi 2*2 dl. ízesítettem cukor és citromlével. én mellé szedtem a homeopátiás szereket. Szerintem nekem segített. a magzítvíz elfolyása óta és akkor jöttek a fájások is utána 1,5 órával a kezembe tartottam a kisfiam. egy varrattal.

Én azt ajánlom, hogy ártani nem ártasz vele ha iszod. vagy segít vagy nem. ha iszod akkor lehet, hogy segít, de ha nem akkor nem tudod meg. nem nagy összeg a tea, így én innám.

ha egyszer lesz egy következő akkor inni fogom!

2010. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hasmenés elleni szerként írnak róla a könyvek!
2010. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én nem tudom, hogyv a teának vagy a homeós bogyóknak köszönhetően, de viszonylag elég gyorsan tágultam!

Én innám a helyedben, ártani nem árt! A méhtágító hatása tényleg nincs feltüntetve, de ha neten megnézed írnak róla!

Íze az rossz, én sok mézet tettem bele, meg volt, hogy citromot is!

Könnyű szülést!

2010. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!