Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor, ha az orvos...

Mi van akkor, ha az orvos akinél szülni szeretnék nem abban a kórházban van ahol szülni szeretnék?

Figyelt kérdés
abba a kórházba nem szívesen mennék vissza, mert rossz tapasztalataim vannak.
2010. jan. 6. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal a kórházzal kell egyeztetned, ahol szülni szeretnél, hogy beengednek-e egyáltalán külsős orvost ( a kórház a felelős, ha valami komplikáció, gond adódik), ezen kívül az orvostól is meg kell kérdezni, hogy egyáltalán vállal-e így szülésvezetést (ez se csak úgy működik, hogy ő úgy dönt, hogy besétál).
2010. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ott van,ahol szülni fogok.A kórházakban gyakran vannak külsős orvosok,ez nem gond!
2010. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, nem is mentem abba a kórházba, ahol a dokim volt. Az utolsó napokban (amikor kiderült, hogy nem is ott dolgozik, ahol gondoltam) átadott egy kollégájának. Nem bántam meg, az intézmény is nagyon fontos, nemcsak az orvos. És persze az új doki is nagyon rendes volt, hiába nem ismert.
2010. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem is fontos az intézmény is.
2010. jan. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!