Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés lesz nálatok?

Apás szülés lesz nálatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen szeretnénk,bár a kórházban most éppen nem lehet a járványveszély miatt.Felháborító!

Miért kérdezed?Nálatok is az lesz?

2010. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, nálunk nem lehet, de nem is hiányzik nekem. A párom nem erőlteti, hála Istennek
2010. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt! Hihetetlen jól jött, hogy ott volt!
2010. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nálunk is az lesz. És ez nagyon sokat jelent nekem.

Erősebbé teszi a házasságunkat, pedig én azt gondoltam, hogy ennél erősebb már nem lehet. :)

2010. jan. 5. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nnálunk csak a vajúdásra merészkedett be, de így is jó volt, hogy legalább az idő alatt ott volt. A legvégén már amúgy is olyan állapotban voltam, hogy nem tudtam volna sem figyelni rá, sem tolerálni a jelenlétét, így tulképp nem is hiányzott. Meg ő is félt a véres résztől és én nem akartam erőltetni

Jó volt így ez a kompromisszumos megoldás.

Most a 2 babánál is így tervezzük: bejön míg vajúdok, aztán kimegy mikor már úgy érzi, hogy nem szeretne többet látni. Nem lesz belőle sértődés :)

2010. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk apás szülés lesz.

40.hetes kismama

2010. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is apás szülés lesz. :)
2010. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi apás szülést szeretnénk, de meg van tiltva a h*lye H1N1 miatt, oltva sem jöhet be senki :(
2010. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk is apás szülés lesz,remélem addigra már nem lesz tilalom a kórházban.májusban fogok szülni.én attól nem tartok h esetleg megundorodik,bírni fogja.látott ő már ezerszer durvábbat is a volt melója miatt.megnyugtató a tudat h tudom h velem lesz.
2010. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elso babamat egyedul szultem, nagyon rossz volt. A masodiknal bennt volt a ferjem, ossze se lehet hasonlitani, nagyon jo volt. Most a harmadikat varjuk es termeszetesen egyutt megyunk szulni. :)))
2010. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!