Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is kitágultak az erei...

Másnak is kitágultak az erei a p*ncijánál?

Figyelt kérdés

Bocs az intim kérdésért!

22 hetes kismama vagyok és észrevettem,hogy a csiklóm körül nagyon kidudorodik egy ér.Hasonlít a visszérhez.Nem fáj,csak ott van.Holnap megyek nődokihoz,szerintetek rákérdezzek?A párom is észrevette már,nagyon meglepődött,engem pedig zavar.Szülésnél remélem nem lesz belőle gond,mert aktus után is megduzzad,de nagyon,hát akkor szülésnél...?Van valakinek hasonló problémája?

Köszi előre is a válaszokat!


2010. jan. 5. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szülés után? Ne csodálkozz...
2010. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam ilyenről még. nálam nem volt. szerintem kérdezz rá, nincs abban semmi zavarbaejtő.
2010. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meg volt duzzadva ott egy ér a terhesség alatt.Olyan volt mint egy nagy visszér.Szép kékeslila színe volt.

Semmilyen fájdalommal nem járt ,és szülés után teljesen visszahúzódott.

2010. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Szülés után,csak azt fogod kívánni "bárcsak az a fránya ér lenne csak ami zavar..."

Kérdezz rá a dokinál,én nem hallottam még ilyenről,de nem hiszem,hogy nagy gond lenne.Ott volt az előtte is csak ilyenkor vérbőbb ott lent és lehet emiatt jött ki.Ez csak persze egy tipp...

Boldog babavárást:)

3hós pici fiú anyukája

2010. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is volt ilyen. Szülés után visszahúzódott. A terhes pocak nyomta az eret, azért lett olyan. Ne izgulj miatta, nem lesz vele semmi baj.
2010. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok, s nekem is úgy a 25-27 hét körül ér kitüremkedések jelentek meg. Nem csak p*nciban, hanem a comb belső oldalán is. Fájdalmat egyáltalán nem okoztak. Viszerek ezek, a szülés után elmúlnak. Elsősorban a has terhelése miatt alakulnak ki. Nálam egy jó kis lágyéksérv is hozzásegített a kialakulásukhoz.
2010. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egész puncim fel van duzzadva ! 38 hetes vagyok
2010. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Bízom benne,hogy nekem is elmúlik majd!
2010. jan. 5. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
NEkem is volt, szülés után vissza húzódott!
2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!