Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudok venni a melltartóba...

Hol tudok venni a melltartóba betétet?

Figyelt kérdés
Tudjátok, arra gondolok, ami kell majd szülés után a tejci miatt...Köszi a segítséget!
2010. jan. 4. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban,baba boltban,kismama boltban,rossmann,dm,interspar,tesco....
2010. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tesco, dm, rossmann,
2010. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol. Mármint baba boltban. Főleg ha eldobhatósat akarsz venni. Mosósat rendelhetsz itt: babanatura.hu
2010. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok :)
2010. jan. 4. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
DM-es saját márkás eldobható. Sokkal olcsóbb és ugyanolyan jó, mint a márkás cuccok.
2010. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem annak idején eldobhatót, zöld-sárga dobozban van, nálam bevált. Aztán vettem moshatót is, de nekem az mindig elcsúszott.
2010. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte avent eldobhatót használtam, meg avent moshatót.A mosható folyamatosan átázott, az eldobható nagyon drága.Így dm-est veszek, harminc darab 450 Ft.Nappal a moshatót használom, mert nappal már elég.Éjszaka viszont háromszor cserélem az eldobhatót, mert a poronty nem kel már fel enni.

4 hónapos kisfiú anyukája.

2010. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem 50 db kb 1500ft, de nálam sz@rt se ért. 50 darab egy hétig sem elég, ráadásul a legjobb minőségű is állandóan átázik. Nekem a kagyló vált be, igaz, hogy az 3000ft volt, de így legalább nincs állandóan savanyú tej szagom, mert eláztam... ja és a tej is felhasználható, nem vész kárba. ezt nem kell egész nap viselni, csak szoptatáskor, meg én egy picit előtte is berakom. Ha sok tejed lesz, akkor a betét szerintem nem elég.
2010. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!