Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit szól az apás szüléshez?

Ki mit szól az apás szüléshez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is apás szülés volt és én nem is tudom hogy tudtam volna a férjem nélkül végig csinálni.Csak pozitiv élményeim voltak.
2010. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hatalmas élmény volt mindkettőnknek.Sokat segített kitolási szakasz alatt,támasztotta a hátam és a lábam(szakadt róla a víz):),ő vágta el a köldökzsinórt.Azt mondta élete legszebb élménye,nagyot hibázott volna ha kihagyja....
2010. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az első babám császárral született,sajnos a párom nem lehetett bent,pedig mindketten nagyon szeretük volna.

De a dokim azt mondta,hogy legközelebb minden rendben lesz és apa is ott lehet!

Úgy legyen!:!

2010. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én azt szerettem volna, de a H1N1 miatt nem jöhetett be a párom. így utólag nem is bánom, mert 8 órán keresztül jött az oxytocin, végig 1-2perces kúva erős fájások...örültem ha 2 fájás között levegőhöz jutottam, nemhogy még csevegjek vele. meg szentem Ő is tök szarul érezte volna magát így. Ráadásul meg szerintem az ember jobban bírja a fájdalmat, ha nincs aki sajnálja. uh én most már ellenzem az apás szülést.
2010. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Andika001 ***** válasza:
Nálunk az első fiamnál bent volt apa.nagyon jó,hogy ott volt támogatott.de császárral végződött és oda már nem jöhetett be.de ő foghatta meg először.a második fiam 1 hónapos ő nála nem jöhetett be a h1n1 miatt.de gyorsan szültem hálistennek komoly vajúdással együtt kb.3 óra alatt kibujt.de mivel ilyen gyorsan meglett a baba nagyon erősek voltak a fájások és már kikeltem magamból.kiabáltam is.talán jobb is,hogy olyan állapotban nem látott apa...
2010. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nagy élmény lehet, de én irtózok tőle és nálunk nem is téma, mert Apa nem jöhet be.
2010. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!