Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit szól az apás szüléshez?

Ki mit szól az apás szüléshez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted a kérdést? h mi a véleményünk rolla?



nállunk apás szülés volt :) pozitiv a vélemény rolla , még igy utánna is :)

2010. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is apás szülés volt, nagy élmény volt mindkettőnknek. De ez csak akkor jó, ha mindkét fél szeretné, nem szabad erőltetni. A párom nagyon félt eleinte, megbeszéltük, hogy bejön velem és ha valami nem tetszik, kimegy. Nem bánta meg, hogy ott maradt végig, sokat segített és fantasztikus élmény volt a számára látni a fia világrajöttét.
2010. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunkis bent volt apa a szülésnél!Amikor teherbe estem és telt az idő sokat beszélgettünk arról hogy bejön-e velem!De ő végig visszakozott tőle!És amikor először bent fogtak nst. után,hogy jön a baba(de akkor még nem jött),akkor határozta el magát,hogy ő akkor is bejön ha fene fenét eszik is!:)Rá egy hétre reggel mentem be,mert elfolyt a magzatvizem!Este 6kor jött be hozzám és ott volt velem végig,biztatott,segített amiben csak tudott!!És utólag százszor elmondta,hogy élete legszebb pillanata volt amikor kicsilányát a kezébe adták!

13hós a kislány és nagyon apás!

2010. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szülésemkor ott volt a férjem. Nélküle nem tudtam volna olyan jól elviselni a fájdalmat. Nagyon sokat segített nekem, nemcsak a jelenléte, hanem lelki támaszként is. Pedig a szülés egy elég szép dolog, de ha az apa undorodik a vértől, egyéb dolgoktól, akkor nem egy jó élmény. Hivatásunkból adódóan megszoktuk ezeket a dolgokat. Szüléskor az apák próbálnak enyhíteni fájdalmunkon, a baba és az anya a legfontosabb a számukra.
2010. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut pártolom, az első az volt, és várjuk közösen a másodikat is. Már féjem is várj, hogy újra átélhesse ezt a csodát...:.)
2010. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi sokat beszélünk róla, de apa nem tudta eldönteni, hogy mit szeretne. Még 40 hetesen is úgy voltunk vele, hogy majd akkor és ott eldönti, hogy képes lesz-e arra, hogy bejöjjön velem a szülőszobára. A végén úgy alakultak a dolgok, hogy már csak a szülés után tudta meg, hogy megszületett a kisfia.
2010. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, de csak ha az apa is tényleg így akarja. Ha erőltetve van, az nem biztos, hogy jó lesz. Nagyon nagy segítség, nagy élmény volt mind a kettőnknek, és teljesen biztonságban éreztem magam, s legalább tudják, miről is van szó :) Nyáron szüljük együtt a 3 babánkat.
2010. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is apás szülés volt.2009.november 07.-én megszületett a kis fiúnk.Őszintén szólva én nem erőltettem az apás szülést,de a párom ott akart lenni.így utóllag vissza gondolva ez volt a legjobb ami történhetett mert nem is tudom mihez kezdtem volna nélküle.Nagy segítség volt a vajúdás során és nagy élmény hogy ő látta meg elősször a picit mikor kibújt.Végig kisérte mi folyik odalent és nagy élménynek mondja.


Szerintem jó dolog,jó hogy van rá lehetőségünk.

2010. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szólnék, ha lehetne, de nálunk nem jöhet be apa a H1N1 miatt :(
2010. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is apás szülések voltak, mindkét csajszinak az apjuk vágta el a köldökzsinórt.

A férjemet hat lóval sem lehetett volna visszatartani, hogy be ne jöjjön.

2010. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!