Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik psti kh-zat dicsérítek...

Melyik psti kh-zat dicsérítek és kit ajánlanátok magán dokinak?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,én a Szt Imrében szültem ami nagyon bejött,de nem tudom a volt dokimnál maradjak e ,mert szó szó nem voltam nagyon megelégedve vele...bár normálisnak tűnt..csak pénzéhes..és most meg sztem már 10ezer lesz a rendelése és 70körül a szülés.Második babánál úgy,hogy gyesen vagyok ,nem bírjuk fizetni,mert nem valami sok a pénzem,de nem szeretnék a körzetben szülni,dél pesti-mert csak rosszakat hallok onnan.valószínű császáros leszek,ezért szeretnék megbízható nődokit,szép -normális állapotú kórházzal,ahol normálisak.Mit ajánlanátok?6 hetes körül vagyok..a héten elmegyek az sztkba azért egy vérvételre..meg egy uhra
2010. jan. 3. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,én nemtudom hogy a MÁV(ÁEK)mit hallottál én vidéki vagyok maga a korházi benntlétem szuper volt igaz a csecsemösök hagynak némi kivánni valot maguk után de ez a legkisebb gond,Én is császáros lettem a végére a dokim fogadott volt de csak a rendelésénél fogadott el pénzt maga a szülésért nem ,ezt ki is jelentette!(sztem ez fontos)nagyon jo doki és sebész is szal a vágásom egyszerüen profi kezekben volt ma már alig látszik és a császim 3.napján már nem éreztem semmit sem.Ha esetleg kell a neve meg telefonja irj privit.(csak mert nem akarom hogy itt elkezdödjön az ocsárlás és közelharc legyen a kérdésböl)üdv egy 11 hetes pici fiu anyukája
2010. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Szt. Jánosban szültem, a szülőszoba gyönyörű, a "betegszobák" finom szólva hagynak maguk után kívánni valót. A Szt. Imrében is jártam a szülészeti osztályon, az lényegesen felszereltebbnek tűnik. Ha nem bírod anyagilag a dokit, akkor kérdezz rá, hogy fogad-e a kórházban és mikor. Ha így nem vállal, akkor keress a kórházban egy dokit, aki rendel is. Érdemes utána nézzni, komoly pénzek maradnak a zsebedben. A Jánosban 2 dokinak van ambuláns rendelése, rendelővel, rendelési idővel, de 40 orvos dolgozik a szülészeti-nőgyógyászati osztályon és mindenki fogad kismamákat.
2010. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!