Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hat hét után nagyon csúnya a...

Hat hét után nagyon csúnya a gátsebem, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Beforrt rendesen, nincs vele semmi gond, de olyan mintha kiszakadt volna pár öltés, és úgy forrt volna össze. Túl nagynak tűnik és nem túl esztétikus, nagyon el vagyok keseredve. Hétfőn megyek orvoshoz.
2010. jan. 2. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem újravarrják. :(
2010. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsa puklikat és kinövéseket érzel mindenhol?? El fog múlni 3-4 hónap. Ilyenkor nem varrnak semmit újra már. Plasztika ha gáz van, de hidd el, ez ilyenkor még normális. Idő kell és minden ok lesz. Nekem kb 6 hónap volt, mire minden kb a régi lett.
2010. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van kis pukli is, de az olyan, mintha onnan szakadt volna ki az öltés. Úgy néz ki, mintha "tárva nyitva lenne a kapu". De már azt se bánnám, ha újravarrnák, csak legyen megint a régi. Köszi a válaszokat. Majd hétfőn kiderül.
2010. jan. 3. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
írd majd meg, légyszi, mit mondott a doki.
2010. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!