Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szfvári kórházba ruhát is...

Szfvári kórházba ruhát is kell vinni a babának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell pelenka, p.kenőcs, és hasonló dolgok, de a ruhával nem vagyok tisztában. Az is kell? Vagy adnak kórházi ruhácskát?
2010. jan. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hetes a lányom. Nem kell vinni ruhát, sőt nekem nem is engedték hogy a sajátot adjam rá. De amúgy a normál baba méretben olyan kis cuki ruhácskák voltak, még választani is engedtek egyes csecsemősök hogy milyen bodyt szeretnénk meg rugit a babára:)

Mondjuk velünk nehéz dolguk volt, mert a csajom 60 centis és 4400 grammos volt igy ránk csak a "gagyibbak" jutottak :)) dehát ez legyen a legnagyobb baj:)

Sok boldogságot!!!

2010. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Júliusba szültem. Rehát adnak,pelenkát adnak, popsikenőcsöt pedig a Felicitas-tól kapni fogsz egy ajándékcsomagot és lesz bent egy sudocrém termékminta,ami bőven elég.

Csak textil pelenkát és popsitőrlőt kell vinni.


Kinél szülsz?

Könnyü szülést neked!

2010. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. novembertől mindent vinni kell sajnos, csak a ruhával nem voltam tisztában.

A szülés attól függ, mikor lesz, ha időben akkor Kalamász dr.nő, ha koraszülés- amit nem szertnék, de már a héten majdnem megindították-kevés magzatvíz miatt-akkor Bata dr.

2010. jan. 2. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
én már nem most szültem,de csak popsitörlö kellett.kalamász doktornö a magasszöke vagy a kis vékony?ha mindenigaz én nála szültem,de bata dokiról is jókat hallottam!
2010. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor szülsz Fváron ha nem vagyok indiszkrét?

Egyébként a kórházi csomagban lesz elvileg minden, de ha viszel magaddal az a tuti!

2010. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kalamász dr.nő, vékony, barnás:) 2005 óta van Fváron. Márc.elején szülök, ha kibírom addig, már múlt héten meg akarták indítani, mert kevés a víz:( holnap megyek kontrollra, izgulok nagyon. Kórházi csomag?? Az micsoda? A "termékmintás csomag"? Abba nem hiszem, h sokminden van, főleg, ha korábban jön a babóca! (a megszorítások miatt az osztály már nem tud pelenkát, popsitörlőt, kenőcsöt, textil pelenkát biztosítani az újszülötteknek! Minden szülőnő hozzon be magával.) Persze azért köszi a válaszokat! Utolsó, te is most fogsz szülni? Mikor?
2010. jan. 3. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
én 2007ben szültem igen barnás gombafrizuja volt akkor tuti hogy a kalamász dr nö volt.szoritok nem ártana ha februárig kihuzná még legalább a babód odabent.az enyém 35. hétre jött szerencsére egészségesen.
2010. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!