Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érdemes elkezdeni...

Mikor érdemes elkezdeni összepakolni a kórházi táskát? 30 hetes vagyok, és gondoltam rá, hogy itt lenne az ideje összeszedegetni, hiszen olyan gyorsan repül az idő.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is 30 hetesen fogom összepakolni a cuccaimat!

Lehet, hogy kicsit korai, de így nyugodtabb vagyok.

2010. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél 23 hetesen elkezdett keményedni a hasam.Picit megijedtem,és összepakoltam a holmimat a szekrénybe-mindent egy helyre.

Mostani babánál már a 18. héten keményedtem,de nem pakoltam össze.Most 28 hetes vagyok ,és még hiányzik pár dolog,de 2-3 héten belül beszerzek és összepakolok mindent,mert a fiam is korábban érkezett,és most sem kecsegtetett több idővel a dokim.

Szóval szerintem 30 hetesen nem korai,fő a nyugalom.Írj listát,nehogy kimaradjon valami.Nem jó kapkodva pakolni...

2010. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Még nem pakoltál össze???????
2010. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még nem :)

Miért? Ez olyan meglepő?

Az első kisfiamnál 37 hetesen pakoltam össze. Gondoltam, most jobb lenne hamarabb :)

2010. jan. 2. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Még én sem pakoltam össze. Sőt, 1-2 dolog még hiányzik (mellkenőcs,1-2 gyógyszertári cucc), pedig holnap töltöm a 37ik hetet. De asszem holnap már összeszedem amim megvan, aztán a többit is beszerzem lassan.
2010. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

30. héten vagyok én is, kedden úgy volt, h megindíják a szülést, mert kevés a magzatvíz:( Mondanom sem kell, nem volt elég a riadalom, de még a cuccom se volt sehol. Párom gyors összepakolta a legszükségesebbeket, hozta utána, majd végül mégis hazaengedtek. Délután neki is álltam listát írni, mi az ami kellhet, másnap megvettünk mindnet. Már csak 1 papucs hiányzik:), meg a picúrnak a gyszertári cuccos. Hétfőn megyek kontrollra, de remélem, a táska még maradhat:s

Boldog bababárást!

2010. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok és most, január elsején fogom elkezdeni a hiányzó dolgok beszerzését. A táska is össze lesz pakolva január közepére. Március 3-ra vagyok kiírva.
2010. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló vagyok. Félreírtam: nem január elsején, hanem elején. :)
2010. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En 33 hetes vagyok, de meg nem pakoltam ossze a korhazi cuccomat. Sot, a listat sem szedtem meg ossze es a babacuccokat sem gyujtottem egy helyre (venni nem kell semmit pelenkan kivul, mert a nagyobbik fiam is baba meg szinte, mindenunk megvan dobozokban).

Mivel problema mentes terhessegem van (es volt az elso is), igy en 35 hetesen fogom osszepakolni a korhazi motyot, hogy keszen legyen, amikor eloszor megyek nst-re. A nagyobbik fiam a negyvenedik heten szuletett, vele 37 hetesen pakoltam ossze, igaz, hogy itt-ott minden megvolt, csak nem egy helyen, taskaban.


Osszessegeben akkor rakd ossze, amikor te jonak latod, amikor a lelked sugja, hogy meg kell csinalni, mert csak ugy alszol nyugodtan.

2010. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!