Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mikor érdemes...

Szülés előtt mikor érdemes összepakolni a kórházba a holmikat?

Figyelt kérdés
Mármint ami majd nektek és az apróságnak fog bent kelleni?
2008. ápr. 9. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én majd a 36. heti UHkor beugrom a szülészetre,és megkérdezem,hogy a babának mit kell vinnem,majd utána még ezt-azt meg kell vennem,és a 37. hét környékén már meglesz a pack.
2008. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 38 hét után pakoltam össze és még mindig nem vagyok elkésve, pedig már egy 41 hét végét taposom és még semmi jele, hogy jönni szeretne a babó. Igaz a dolgokat már azelőtt vásárolgattam amika csomagba bekerültek. Ha egészséges, tünetmentes volt a terhességed, akkor szerintem elér a 37 héten összepakolni.
2008. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap leszek 38 hetes. És már 2 hete magamnak összepakoltam mindent egy polcra és ha itt az idő akkor belerakom a táskába. Annyi idő úgy is lesz szerintem. Igaz nincs még tapasztalatom de mindig azt hallom,hogy még lezuhanyoznak a kismamák stb. akkor erre is lesz idő. A picinek meg nem kell semmi nálunk max. büfizéshez textil pelus. Mert ott adnak ruhát és pelenkát. Amibe haza hozzuk azt meg beleraktam a hordozóba és majd hozza az apuka ha jöhetünk haza.
2008. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ajánlani tudom, hogy minél előtt, sosem lehet tudni.

Én 30 hetesen kerültem kórházba, még jó hogy anyámnál voltam, mert páromnak meggyűlt volna a baja, ha neki kell összeszedni mindent.

Így most itthon mindenem össze van rakva, ha gond lenne, csak meg kell fogni, és behozni hozzám a kórházba.

Ártani még senkinek nem ártott, hogy összepakolt:-)

2008. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett voltam, így már jó korán összepakoltam, és mindig vittem magammal mindenhová.

Ha megnyugtat téged, akkor pakold össze a holmikat, de ha nincs semmi panaszod, akkor várhatsz még, én azért a 36. hét körül már legalább összeírnám, ami kell :)

2008. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnos nem igazán volt eddig tünetmentes a terhességem,most a 27. hétben járunk,és épp ezért is kérdeztem ,mert én sem szeretném ha aztán majd kapkodnom kellene : ).
2008. ápr. 10. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!