Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a szeméremcsont...

Normális ez a szeméremcsont fájdalom?

Figyelt kérdés
A mai napra vagyok kiírva de semmi jele annak hogy a picur ki szeretne bújni.Viszont ami egyre elviselhetetlenebb az a fájdalom ami a szeméremcsontnál és a comb forgó részénél érzek.De ez nem most kezdödött már kb 3 hete érzem ezt a fájdalmat de most egyre intenzívebb.Ha meg egy kicsit lepihenek szinte ordítani tudnék ha fel kell állni.Olyankor alig bírok pár lépést megtenni.Ez a második terhességem.Az elsönél nem volt ilyen söt még josló fájásom sem volt.Most viszont az is van böven.Vajon más is így van ezzel?Vagy csak nekem fáj ennyire?
2009. dec. 31. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mennyire segit a válaszom, de azért leirom: Nekem a 34. héten kezdödött ugyan ezekkel a tünetekkel, amiket leirtál. 2 nap mulva már menni sem birtam, annyira fájt a szeméremcsontom. Felhivtam az orvosom, rögtön befektetett a kórházba. 2 hétig csak feküdtem, nagyon fájt. Azt mondta a doki szeméremizületszétválás, gyenge az izület, nem birja el a babát. a 36. héten a rám való tekintettel megcsászároztak. kb. még 4 hónap kellett mire teljesen rendbejöttem. Kivánom, hogy neked ne ez legyen, szerintem azért beszélj az orvosoddal. Jobb félni mint megijedni.

kitartás! és elöre is bolodog babázást!

2009. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Egy picit most megijesztettél.Én ezt már említettem a dokimnak mikor még ennyire nem volt intenzív a fájdalom és azt mondta hogy normális.Hát a mai napra vagyok kiírva.Várok holnapig hátha megtörténik a csoda.Ha nem akkor holnap felhívom.Sok Boldogságot a babádhoz.B.U.É.K
2009. dec. 31. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mára vagyok kiírva, és hetek óta ugyanezzel bajlódom. Normális. Nekem a 3. terhesség, és az első kettőnél kutya bajom sem volt, most meg tele vagyok panaszokkal. Most már kijöhetnének ezek a babócák, nem igaz?
2009. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jóóóóóóóóó.:-)Remélem már nem sokáig kinlódunk.Nálam még mindig semmi.Sok boldogságot a babához és Boldog Újévet kívánok nektek.
2009. dec. 31. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!