Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülőszobás csomagba kellene...

A szülőszobás csomagba kellenek az iratok?

Figyelt kérdés

Hova tegyen pl. a házassága anyakönyvi kivonatot?

Amit az osztályra viszek abba vagy a szülőszobásba?

És gondolom kell törcsi meg papucs.De pl hálóinget, bugyit betétet is abba tegyem?Vagy adnak arra a 2 órára a lábam közé vmit mire lekerülök az osztályra?



31 hetes km


2009. dec. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent egy taskaba pakoltam és így is lett jó,mert mindent vinnem kellett a szülőszobára,ott a kedvesem vigyázott mindnere,sztem felesleges külön csomizni,mert a szülés után lehet örzőbe kerülsz v sima szobára és akkor kell vinned a csomagjaid,de ha kiirt ido elott par nappal mész be,akkor se csomizz külön,ha meg császár oda papucs se kell,meztelenül visznek be :O) nekem így lett!
2009. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy csomagom volt, mindent egy nagy táskába raktam, így minden kéznél volt, ami kellett. Ha mindenképpen külön akarsz pakolni, akkor a házasságit a szülőszobásba tedd, mert az alapján anyakönyvezik a picit, amit egyből születésekor írnak össze, és ha ez nincs nálad, akkor nem az apukája nevét kapja. A szülőszobán általában (nem tudom minden kórházban-e, ahol én szültem ott igen) adnak kórházi hálóinget is, meg betétet is, kérdezz rá a kórházban neked mit adnak, az alapján tudsz pakolni. Papucs jó ha van veled a szülőszobán, mert sétálgatni elég bajolós egyébként:))
2009. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a páromnak adtam oda, hogy vigyázzon rá. Aztán a szülésznő elkérte (fogadott szülésznő volt). 1-2 nappal később pedig jött egy nő a kórterembe, aki a hivatalos adatokat töltötte ki és ő megint kérte (személyi, lakcímkártyát, tb kártyát, stb. + apaságit/házasságit kinek melyik van).
2009. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13.13 as vagyok. Adnak valamit, nekik is van ott olyan óriás betét :) Legalább is a SOTE 2-n. De én vittem is magammal. Törülközőt csak egy picit vittem. Zuhanyzáshoz adtak (vajudás közben zuhanyozhattam)
2009. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én két sporttáskát tettem össze, egy kicsiben a szülőszobai cuccok voltak, de az összes csomag ott volt velünk. Talán azért volt jobb külön, hogy ne a nagytáskát kelljen felbolygatni a hálóingért, a papucsért, a bugyiért, stb.

A tisztaságit tettem még bele, wcpapírt, mert az nem volt, törcsit a zuhanyzáshoz, papucs, zokni, ami nem kellett mert nagyon meleg volt, így köntös sem kellett, pedig most volt novemberben.

A házasságit tőlem nem kérték, bár lehet, hogy az ügyeletes doki megnézte, kérte (erre már nem emlékszem), mert nekem az összes lelet egy nagy dossziéban bugyikban sorrendbe voltak szedve, és az utolsó bugyiban (genoterm) ott volt a házasságim is. Szintén sote2

Betétet adtak, de én azt is tettem. Bugyi meg a felmenetelhez kell szülés után.

2009. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szóltak, hogy 2 csomi kell, külön egy a szülőszobára, az a praktikus, mert sokszor a párodnak vagy a szülésznőnek kell benne turkizni, ha te épp kinyuvadva görcsölgetsz. Kérdezd meg a kórházat, mi a szokás. Az anyakönyv miatt egyébként később keresnek meg, már a kórteremben, engem legalábbis mindig másnap reggel keresett meg egy külön nőci az önkormányzattól, mert mindkettőt éjjel szültem, és akkor ellenőrizte a szülőszobán kitöltött adatokat és kérte az igazolásokat.
2009. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Itt is külön csomit kell csinálni, mert a nagyot be kell rakni egy zárhato szekrényben, hogy ne legyen útban a szülés alatt.
2009. dec. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!