Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tünet ez vagy mi lehet...

Milyen tünet ez vagy mi lehet a gond? Baj van?

Figyelt kérdés
10:55kor fájni kezdett a hasam és nagyon kemény.Hányingerem is van és kicsit szédülök is.39 hetet töltöttem be.Görcsösen fáj a hüvelyem olyan mintha meg lenne a menstruációm és szét feszítenének.Ha felkelek nagyon nehezen tudok menni.Mi lehet ez?
2009. dec. 29. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, jön a baba. Hány percenként jönnek a görcsök?
2009. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Ez a babád!!!!!!!!Ma szülni fogsz!!Ezek a fájások!
2009. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok..Nekem is így kezdődött :)) Gratulálok és könnyű szülést!
2009. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
11:02 perckor néztem rá mikor csak enyhegörceim vannak most egy kicsit erősödött de nem folyt el a magzat víz és a nyák dugót se láttam hogy elment volna.Hányingerem az van viszont de nagyon.
2009. dec. 29. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A hányinger attól van hogy nyílik a méhszájad!Nekem szülés előtt 40 percel volt ez!Szerintem irány kórház, ne a gép előtt ülj, mert még a végén taxiban szülsz!:-)

A nyákdugó és a magzatvíz nem mindig folyik el mikor fájások vannak!Majd a kórházban burkot repesztenek!Majd ott lefolyik!Ne habozz tovább!Szép sülést kívánok!

2009. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyákdugó és a magzatvíz elfogyása nem feltétlenül következik be a szülés megindulásakor. Nekem 4 szülésből 1x folyt el magától a víz és a nyákdugó távozását is csak 1x vettem észre. Tehát nem ezen múlik. Figyeld, hogy milyen sűrűn vannak fájások és kezdj készülődni, mert nem sokára menni kell. Riaszthatod a párodat is, ha ő fog bevinni és a caládnak is szólhatsz :)) Még mindig én:))
2009. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

jajj, de izgi!!! meg iden a kezedben tartod a babdat!

ird meg kerlek, hogy mi lett veletek, nagyon drukkolok es boldogsagos ujevet kivanok :-)))

2009. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem is igy kezdodott.. en hanytam is szules elott :)))))
2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos csak annyit mondtak pihenjek.
2009. dec. 29. 18:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Hamar elmúlt a görcs délelőtt és most jól vagyunk.Mozog eléggé a baba.Holnap vissza kell mennem Nstre.Csak azt nem értem,hogy tilalom van a kórházban és mi apás szülést szeretnénk.Mindenképpen megírom majd mi történt.Kösz a válaszokat és a jó tanácsokat.
2009. dec. 29. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!