Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Adtatok ajándékot vagy pénzt...

Tittiritty kérdése:

Adtatok ajándékot vagy pénzt a védőnőnek, ha meg voltatok elégedve vele?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pénzt semmi képpen sem!Én ha adnék is, valami egyszerű olcsó dolgot!De szerintem csak a munkáját végzi!
2009. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha offolok, de úgy örülök, hogy van aki meg van elégedve a védőnővel.Sajnos mi nagyon kifogtuk.
2009. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem adtunk, de nem is gondoltam, hogy kellene.
2009. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Szülinapjára kapott csokit. Nagyon rendes csajszi és bármikor számíthatok rá. Tudom, hogy csak a dolgát végzi, de azt hiszem örülne valami apró meglepinek.

Köszi mégegyszer és boldog ünnepet Nektek - legalábbis amennyi még hátra van belőle:-)

2009. dec. 26. 21:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Offoló:-) Sajnálom, hogy rossz védőnőt fogtatok ki. Nagyon sokat számít, ha megbízható és segítőkész egy védőnő. Sajnos ki vagyunk szolgáltatva nekik, olyat kapsz, amilyen jut:-(
2009. dec. 26. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én max. virágot adnék neki, de azt sem adtam. Nekem sokat nem kellett segítsen, bár kedves volt.
2009. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam és nem is fogok. A védőnővel több évig fogsz együtt "dolgozni". Végig követi a gyermek fejlődését.
2009. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem adtam, nem túl közeli a kapcsolatunk, nem is tudom mikor van a szülinapja, névnapja. Számomra nem is segítség, mindenben bizonytalan, ha kérdésem van... akkor meg minek védőnő, ha nem is tud semmit. Amúgy meg tényleg a dolgát végzi azzal, hogy kijön házhoz, mert ez van előírva neki.
2009. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is nagyon szuper. Bármikor hívhatom, ha kérdésem van, még hétvégén is. Ennek ellenére fel sem merült bennem, hogy ezért kéne valamit adnom neki. Tudom, hogy sajnos ők sem keresnek túl jól, de ezért nem nekünk kellene kompenzálni. A dolgát végzi.
2009. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem adtunk, és nem is adunk. A munkáját végzi.A védőnőnk egyébként sincs a toppon sajnos.
2010. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!