Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Fájdalom 5 hónap...

Mi lehet ez? Fájdalom 5 hónap után is!

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve... 5 hónapja szültem, és azt gondolom nem stimmel valami. A szex még mindig fáj!!! Konkrétabban a behatolás, és csak a hüvelyem egyik oldalán. Nem értem, ez már semmiképp nem normális igaz? Hüvelyi szülés 3 óra alatt, 4 kilós első baba. A gátsebem szépen és gyorsan gyógyult!!!

Légyszi írjatok, minél több vélemény érdekelne...


2009. dec. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de nekem egy évig fájt első baba után, igaz voltak komplikációk a sebemmel. A másodiknál már most egész jó, ő 4 hónapos. Van, aki lassan gyógyul, sajnos...
2009. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez ezzel jár, a norm szülés.
2009. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, doki azt mondta, el fog múlni, kitartás. Azóta már voltunk egyszer úgy együtt, hogy nem fájt, csak érzékeny volt, ez is nagy előrelépés. Kitartás neked!
2009. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyira elkeserít, hogy őszintén szólva már nincs is kedvem a szexhez, egyáltalán nincs... !!! És már azt veszem észre, hogy nem is hiányzik! Szuper mi? Össze kéne szednem magam... Lehet buta kérdés, de ez mindenképp "csak" a gyógyulási sebességen múlik??? Úgy értem, nincs olyan, hogy a doki nem jól csinált valamit?
2009. dec. 22. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ügyesebb is lehetett volna a dokid, de ez egyáltalán nem biztos, lehet, hogy mindent tökéletesen csinált, és mégis, ez nem rajta múlik. Amit tehetsz még: intim torna, mondjuk én utálom csinálni, úgyhogy én is csak próbálgattam, de szakértők szerint segít.

Tarts ki! Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy egy darabig akkor inkább más módon szereztek örömet egymásnak, és időről időre újra próbálkoztok, mert fontos, hogy az intimitás megmaradjon köztetek.

És ha próbálkoztok, használjatok sok síkosítót. Szerintem nyíltan mond el a párodnak, hogy neked ez most nehéz, és hogy segítsen ő is. Ez sokkal jobb, mintha kerülöd a szexet is, meg a témát is, nem írom, hogy hova vezethet ez... most kell erre figyelnetek, amíg minden rendben van köztetek!

2009. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Ahogy te. 4 hónapos a kisfiam és egy kezemen meg tudom számolni, h azóta hányszor voltunk együtt a férjemmel. Sajnos minden alkalommal fájt, főleg a behatolás, és olyan száraznak, és szűknek éreztem magam. Nekem már ez a második szülésem volt, és azt hiszem tudom h miért van ez a fájdalom most.

Nem tudom h szoptatsz e még, mert ez lehet a probléma kulcsa. Első szülésemkor, a kislányomat nem tudtam szoptatni, így hamar tápszeres lett. A hormonok már nem úgy dolgoztak mintha kisbabás nő lennék, így a szex is hamar visszaállt, és kb 2 hónapos lehetett a leányzó, már minden jól működött a szex terén.

Most a kezdetektől szopizik a picim, semmi más csak cici, és valahogy a szervezetem még mindig azt mutatja h a testem most nem mint egy nő hanem mint egy anya funkcionál. Ezért nem tudok a szexre gondolnni sem. Cici például tabu is a férjemnek. Ennek ellenére szeretjük egymást, és még 2 hónap, aztán jön a hozzátáplálás...és jöhet a szexhiány pótlása...ennyit megér a pici!!!!


Viszont ha tápis a babád, akkor nem tudom a választ a kérdésedre....

2009. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A babám tápszeres, úgyhogy akkor marad a türelem. Mit gondoltok, hol van az a pont, amikor mindenképp lejár a türelem és orvoshoz kell fordulni????
2009. dec. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!