Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szemüveges anyukák! Szüléskor...

Szemüveges anyukák! Szüléskor rajtatok volt a szemcsi, vagy bent volt a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Bár nem erős a szemüvegem, de anélkül teljesen "világtalannak" érzem magam. Gond, ha rajtam van?
2014. ápr. 14. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én szemüveges vagyok, végig rajtam volt a szülésnél. Nem is éreztem volna jól magam nélküle mert elég vaksi vagyok.
2014. ápr. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Ez a kérdés
2014. ápr. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én "vakoskodtam". Szüléskor nem zavart, csak amikor a folyosón sétáltam.
2014. ápr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem kontaktlencsében.
2014. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Julie S ***** válasza:
A vajudas elejen meg szemuvegben voltam, de aztan levettem, mert nagyon zavart. Nem volt szuksegem ra, hogy elesen lassak. Kontaktlencset en nem hasznalhatok, igy ez nalam nem volt opcio.
2014. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rajtam volt a szemüveg,de valamikor levette Apa útközben amikor vizes vattával törölgetett. mindegy is volt,mert egy perce nem bírtam kinyitni a szemem.
2014. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kontaktlencsében voltam, a szemüveg kényelmetlen lett volna. Szülés előtt megkérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy semmi akadálya a kontaktlencsének.
2014. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :) Azért majd megkérdezem a dokit, de másnem marad a lencse. Utálom ha nem látok, még ha nincs is sok látnivaló közben. :)
2014. ápr. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!