Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én Dr. Medve Lászlónál szeretn...

Én Dr. Medve Lászlónál szeretnék szülni Nyíregyházán. Mennyiért szokot egy szülést levezetni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Most szült nála egy ismerősöm, neki megmondta kerek perec, hogy 70.000.Remélem tudtam segíteni.
2008. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali! Novemberben szültem és hozzá jártunk az elejétől magánrendelésre. Eleinte havonta, a 32. héttől kéthetente, a vége felé hetente. Alkalmanként 8 ezret kért, mindig ultrahangon néztük a babát, adott fotót is. A 30. hét környékén feltette a kérdést, hogy nála akarunk-e szülni. Azt mondta szó szerint, hogy 60 ezertől szoktak adni, ha császár akkor több. Utolsó percig a magánrendelőbe kellett menni, még a 40. héten is! Végül császár lett, így adtunk neki 80 ezret! Nem volt olcsó!

Szakmailag egyébként nagyon jó, figyelmes, kedves, a szülésnél ott volt, nem rizikózott, amikor úgy látta szükségesnek, mondta, hogy császár!

2011. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!