Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél EDA után fejfájás...

Akinél EDA után fejfájás jelentkezett, az mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam abban a pillanatban, ahogy kicsúszott a kislányom :-(. Nagyon szédültem is, meg sem bírtam tartani a kicsit, még fekve sem. Vasárnap fél 3-kor szültem, csütörtökig folyamatosan fájt a fejem.
2014. jan. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon féltem én is hogy rosszul leszek utána

de több liter teát megittam két-három óra hossza alatt és minden probléma nélkül egyszer csak kiment a zsibbadás

(persze nem csak a folyadék miatt nem voltam rosszul, gondolom minden szervezet máshogy reagál erre)

2014. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon féltem, hogy fájni fog a fejem, mert sokan mondták, hogy nem szabad emelgetni, a szuri után, és hirtelen forgatni, ennek ellenére nem nagyon bírtam magammal, ahogy kitoltak a műtőből, izegtem-mozogtam. Azt mondták, hogy kb. 12 óra múlva jelentkezik, ha jelentkezik. Szerencsére nem jelentkezett, de kíváncsiságból utána kérdeztem a dokimtól, és megtudtam, hogy nem attól függ, hogy mennyit mozogsz vagy épp emelgeted-e a fejed, hanem attól, hogy hogyan adják be az injekciót. A gerincbe ideggyökökhöz adják be, és ha közben sérül az ideggyök burka, akkor jelentkezik a fejfájás.
2014. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy tűnik ezt már megúszom. Fáj helyette más:(
2014. jan. 7. 05:00
 5/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Nekem 2x adták be, mert először azt mondta aki beadta, hogy nem jó helyre adta. Lehet, hogy ezért fájt inkább a fejem?

2014. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!