Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Masnal is jelentkezett hasonlo...

Masnal is jelentkezett hasonlo? Nem lehetne kihagyni az orvost?

Figyelt kérdés

Egy hete szultem es a verzesem mar kezdett elmuloba atvaltani. Vilagos piros, vizes...

Most ket napja viszont eleg nagy mennyisegben ( mint a szules utani napokban) ujra sotet piros olykor darabos verzesem jelentkezett. Jol sejtem, hogy nem normalis? Elso szules. De nekem elegem van mindenbol, varhatok egy ket napot? Lazam nincs.


2013. dec. 6. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez normális, nem kell doki. Én már 2x szültem. Most legutóbb 4 hónapja. Az én vérzésem is hol gyengébb volt,aztán ömlött megint, így elvolt 4 hétig.

A te eseted is normális, tisztul a méhed, az a jó ha minden cucc kijön belőle ami nem odavaló. Ne aggódj, nincs gond.

2013. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell orvoshoz menned, teljesen normális, amit leírtál

a gyermekágyi vérzés 6 hete alatt lesz még ilyen párszor, lesz, hogy 3 napig egy csepp vér nem jön, majd beindul az élénk piros vér megint, esetleg alvadt vérdarabkák is jönnek

a méhed húzódik össze, ahol a méhlepény tapadt, ott van egy nagy seb, ennek tisztulnia kell, ez időbe telik

nálam is volt olyan, hogy azt gondoltam már vége a gyermekágyas időszaknak, aztán megint beindult

teljesen természetes a mostani állapotod, egészen addig nem kell orvoshoz menni, amíg nem bűzös a gyermekágyi folyás vagy nem lázasodsz be

2013. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, aztán 3 nap múlva be is lázasodtam. Vissza kellett feküdnöm egy hétre + méhkaparást kellett végezni. De amíg nincs lázad szerintem normális.
2013. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
37,0 meg 36,8 korul szokott lenni. Neked kedves 3. mas tuneted volt meg?
2013. dec. 6. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt más, de azok a darabok a vérben tényleg nagy darabok voltak. Ja, aztán hirtelen megszűntek. És akkor utána ment fel 38.8ra a hőm, és nem vitte le semmi. Ezután mentünk kórházba.
2013. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!