Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan segíthetünk rá a...

Hogyan segíthetünk rá a szülés megindulására? Tippek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szex,lépcsőzés,bába ital,akármi,offolva pedig megkérdezném h miért sürgetsz valamit aminek nincs itt az ideje???
2013. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kisérletezni lehet, de csak akkor lesz hatásos, amikor ezek nélkül is megindulna a szülés.


Amig magától nem indul, addig a baba nem érett eléggé. Ezért siettetni nem szabad, mert csak neki ártasz. Ha már kilenc hónapot kibirtál, akkor még pár napot csak túlélsz.

2013. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, higgyétek el hogy nem véletlenül kérdeztem ezt, és nem akarok rosszat a Babámnak, ez csak egy szimpla kérdés volt nem értem miért kell ezt rosszul felfogni nem véletlen nem írtam bele hogy miért szeretném ha már a napokban kibújna a Kisbabám. 39 hetesen 4kg-os Babim nem hiszem hogy nem érett, amikor már a 33 hetes uh-n azt mondták rá hogy ha már most megszületne se lenne semmi baja, nyilván örülök hogy ez nem így történt azért, mielőtt bárki most ezt is kiforgatná...
2013. nov. 29. 15:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem bántani akartunk!!! Konzultálj a dokiddal h esetleg a 40.héten repesszen burkot a baba méreteire való tekintettel! Otthon nem kísérleteznék.Bent nem marad;-) Könnyű szülést kívánok,kitartás,pár nap csak!:-) 1.voltam
2013. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szexeljetek, de csak ha nincs nyitva a méhszájad. Az orgazmus beindíthatja. Könnyű, szép szülést kívánok. Ne egyél több szénhidrátot!
2013. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem már a 36. heti UH-n azt mondták, nagy baba lesz és bármelyik nap elindulhat. Már akkor 3200 grammra becsülték. Ehhez képest 38. hét végén született 2900 grammal. Szóval nagyon jó, hogy maradt még. :)
2013. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Attól,hogy azt mondták hogy nagy a baba,még nem biztos,hogy úgyis van!Anyukámnak is azt mondták a 38.héten,hogy 4kg baba,ehhez képest a 40.héten született meg 3150 grammal!
2013. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát nekünk a hasamon is látszik hogy szép méretes a kis Pockosom :) és nem egy orvos mondta hogy nagy babi meg mi már 40+4-nél tartunk...
2013. dec. 11. 15:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt nem láthatod, hogy mekkora a baba, mert egész kis babával is lehet nagy has, ha sok a magzatvíz.

Az orvosok meg minden esetben "nagy" babát jósolnak, mert mindenki azt szeretne, ennek ellenére a legtöbbször a jósolt súlynál jóval kevesebb lesz, mire megszületik.


De ettöl függetlenül lehet nagy a babád, és most már lassan csak meg fog születni. Minden jót kívánok a szüléshez meg a babához.

2013. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is oriasi volt a hasam egesz terhesseg alatt is es most a 35 hetben is :D megsem biztos,hogy orias babam lesz
2013. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!