Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vissza utasíthatom a vérnyomás...

Vissza utasíthatom a vérnyomás csökkentőt?

Figyelt kérdés
Itthon mérem jók az eredméyneim,egy hete minden nap mérem..odabenn a khban meg egyszerűen nem bírják rendesen megmérn ,sztem rossz a vérnyomás mérő is,és mindig magasat hoz ki.Egy eredméyn miatt már felírták a gyógyszert..ma már befektetnek emiatt,nem ellenkezem de én nem akarom bevenni a gyógyszert.5nap van a szülésig-programozott császár és inkább megszülöm hamarabb,de én nem akarom,hogy baja legyen a gyógyszertől.Ti mit tennétek??
2008. júl. 10. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyász írta fel, nyugodtan vedd be...nekem aszpirin protectet kellett szednem, vérhigítás címén amíg nem lesz eredményem. Ezt genetikus írta fel.. SZERINTEM SEMMI BAJ NEM LEHET!!!Hisz tudják hogy babát vársz, és ez az ő érdeke is...mármint, hogy ne legyen magas a vérnyomásod...30hetes kismama
2008. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beveheted, SEMMI BAJA NEM LESZ, ES NEKED SE!

Ezek bizonyitottan artalmatlanok a babara nezve.

Egyebkent jogod van visszautasitani a kezelest, de kerdes, van-e ertelme.

Semmi gond nem lesz :)

2008. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát azért nemhiszem,hogy magas lenne,mert én napjában 2szer mértem itthon és jó volt.A khban 5ből kétszer tudták megmérni..annyira gatya vérnyomás mérő..akkor mért higgyem el,hogy tényleg magas..?

Már csak 5nap van ,mért mérgezzem magunkat ezzel-elolvastam a papírját és rémísztő amiket írnak.Dopegyt a neve amúgy..

Az egyik barátnőm igaz ő végig szedte,de a babája szül után pár hónapra derült ki,hogy teljesen le van maradva a fejlődésben..1év kellett,hogy utolérje magát..forgásban ,ülésben stb...szval okkal félek tőle és tényleg csak annyira kevés idő van,túl sem hordhatom ezért nem értem a dolgot..

2008. júl. 10. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:
szia én is így voltam és mindt kiderítették "fehérköppenyfóboiám" volt ha otthon méred és jó akkor szerintem nincs semmi gond azt még jó lenne megpróbálnod hogy otthon egy másik mérővel megméred
2008. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha úgyérzed nincs rá szükség két dolgot tehetsz. Beszéld meg az orvosoddal,hogy beviszed a saját vérnyomásmérődet és mérjék meg azzal is. S mond el,hogy te otthon nyugodt körülmények közt norm vagy alacsonyabb amit mérsz. Kérhetsz egy 24 órásmérést. Ilyenkor egy hordozható készüléket tesznek fel a mandzsetta a karodon can és a derekadra rögzítenek egy övön egy akkkora készüléket mint a régi walkman. Ez időszskonként méri a vérnyomásod és rögziti. Próbáld meg.

Bár véleményem szerint sem árt a babádnak 1-2 hét Dopegyt.

A házipatika oldalán megtalálod a betegtájékoztatóját.

2008. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem már nincs egy két hetem...jövő szerdán császároznak mert faros a baba..ezért nemértem az egészet.

A dokim nem ment bele alkudozásba ,ma estétől befektetett,épp ,hogy hazaengedett még pakolászni,de amúgy nem tudta pontosan megindokolni mért kell befeküdjek..,mert a kis listámon ott szerepeltek az adatok amiket mértem...már csak abban bízom,hogy hamarabb kijön,amúgy mióta ez van...itthon is magas a vérnyomásom és folyamatosan görcsölök..lehet a nyákdugóm is elment,nem tudom biztosan minden esetre ilyen még nem jött belőlem,de nem volt véres...Szval csak beszélgetek a picurhoz,hogy en húzza sokáig.

2008. júl. 10. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a dopegyt miatt marad le a b.nőd babája a fejlődésben. bizonyított, hogy a dopegyt egyáltalán nem értalmas a babár. viszont a magas vérnyomásod annál inkább!
2008. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
írd be az itteni keresőbe, hogy dopegyt
2008. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne bíráld felül az orvosok döntését!
2008. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vissza utasítottam mert kb 10értékből egy nem volt jó és már nyomták belém a vérnyomás csökkentőt.És közöltem,hogy én nem veszem be nem mérgezem sem magamat sem a babát.Mondták jogomban áll,saját döntés.
2008. júl. 15. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!