Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a korhazba a...

Mit kell vinni a korhazba a babanak es nekem?

Figyelt kérdés
Erdelybol vagyok.Sepsiszentgyorgyon fogok szulni.34hetes mama
2008. júl. 9. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A babának ruhát, amiben hazahozod. Én vittem popsitörlőt, mert azt nem adtak, pelust viszont igen, így az nem kellett. Magadnak hálóruhát, legalább 2 váltást, törölköző, tisztálkodószerek, WC papír (!), zsepi, és nagy nedvszívó képességű betét. Vihetsz szoptatós melltartót, melltartóbetétet, hogy ha annyi tejed lesz, ne ázzon el a ruhád. Hálóruhában is célszerű elől gombost vinni, így könnyebbszoptatni.

2008. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégvalami, amit kihagytam: 1-2 db textilpelus, hogy ne a csupasz pelenkázóra tedd a babát, és a feje alá is vihetsz, ha bukik, könnyem ki tudod cserélni.
2008. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Türülköző 2-3 db,Papucs,köpeny,hálóingek,bugyik-lehet eldobhati is,tisztálkodási szerek/piperék,wc papir-nedves is,wc ülőke papírból,evőeszközök,pohár,tányér,Betétek,melltartó+betét,mellszívó,cumisüveg,cicire krém ha kisebesedne,én viszek bórvizet a fertőtlenítésére is,mert meleg van-ez a biztos..Szalvéta vagy papírtörlő,zsepi,olvasni való-én viszek kispárnát is,magamnak és ha kell tudok rajta szoptatni is,telefon+töltő,ha akarsz fényképező-én nem merem bevinni..,viszek egy kis üvegbe mosószert ha valami baleset lenne ki tudjam öblíteni a dolgokat,

A babának igaz állítólag itt nemkell semmit vinni,de viszek neki egy pár ruhát meg egy vékony takarót kissapit meg kiskesztyűt,kisollót hőmérőt,cumit,Textil pelust 5dbot eldobható az kell,popsitörlőt,popsikenőcsöt,A köldökére gézlapot meg ragasztót-bár igaz khban vagyunk de én voltam már ugy,hogy a kezemet műtötték és nem tudtak adni egy rendes 3szög kendőt,gézzel kötözgették..úgyhogy én felkészülve megyek,inkább nem használom ezeket de legyen ott.Ami nagyon fontos a papírjaid ,leletek,ásványvíz,szőlőcukor-nálunk engedik a szülésnél-természetesnél,ha apás szülés lesz az apának szendvics,papucs,khzi ruha-fényképező.hát én kb ennyiről tudok..ezek jutnak eszembe ill ezeket raktam be...39hetes kismama

2008. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2008. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!