Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hatással van a szülés...

Milyen hatással van a szülés a nő szexuális éltére?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre gondolok, amikor a természetes szülést gátmeccéssel, vagy más orvosi módszerrel segítik. Férfiként kérdezem ezt. Szégyenlem, hogy nem tudok erről semmit, de ez az egyik legnagyobb tabu...

2013. okt. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem különösebb változást nem okozott. Volt gátmetszésem, néha érzem egy kicsit a helyét, de nem igazán zavaró.
2013. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
nem tabu téma, szégyellni a helyesírásod kellene...
2013. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig igen csak tabu téma, a helyesírásomon pedig nincs mit szégyelni, egy-egy hiba becsúszik mindenkinél. Tudom, hogy metszés, nem meccés, nem tudom miért írtam c-vel. Veled biztos soha nem fordul elő ilyesmi. Amúgy a mondatokat nagy betűvel kezdik jobb helyeken.
2013. okt. 28. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak a vágás az, ami gondot okozhat. Emellett ott van a felborult hormoháztartás, és a gyerek, akivel millió meg egy tennivaló van. Nem a vágás miatt nem volt kedvem szexelni jó darabig, mert az a 6. hétre már bőven nem látszott. Hanem egyszerűen nem tudtam hangulatba jönni. Hormonok miatt, a gyerek miatt, vagy csak azért, mert valahogy eszembe jutott mindig, hogy mennyire kellemetlen volt szülés alatt, hogy ott buzeráltak. Gondolj bele, biztos óvatosabban bánnál a szerszámoddal, ha valami sebészeti beavatkozáson esne túl.

Arról már alig ejtenék szót, hogy sokaknál-nálam is, a fizikai kontaktus iránti igényt bőven kielégíti a gyerek. Egyszerűen nem igénylem az érintést, az is zavar, ha valaki hozzám szól. Nem mindig van ez így, de előfordul.

2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló tapasztalatokról tudok beszámolni, mint az előttem válaszoló. A császáros heg ugyan csak 2-3 hétig akadályozott, de semmilyen porcikám nem kívánta a testi kontaktust a párommal, pláne nem a szexet. Az új helyzet, a hormonok, az éjszakai felkelések mind-mind kimerítik a nőt. Nekem a melleimet is folyamatosan masszíroznom és fejnem kellett, mert többször begyulladtak.. elhiszem, hogy nem könnyű mindezzel férfiként megbirkózni, de egy intelligens férfi kell hogy legyen annyira megértő, hogy nem rohan el egy kóbor numerára a szomszédba. Idővel, türelemmel orvosolható az esetleges probléma, de szerencsés esetben nem kell hónapokig a férfinak se böjtölnie.
2013. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akárhogyan szül egy nő, egy ideig igencsak fáj neki a helye. Hisz gondolj csak bele, akár természetes akár császáros is nem kis vágást végeznek el rajta, és elég érzékeny ponton.

Türelmesnek kell lenni, mert bizony van hogy fél évig sőt 1 évig is lehet fájdalmas a heg.

2013. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenkinél ilyen szörnyű a helyzet:). Én imádom a szexet szülés előtt és után is. Természetesen a szükséges időt kivártuk, és eleinte óvatosabbak voltunk.
2013. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Nálad a pont:-) Nagy betűvel kell mondatot kezdeni, csak az 5 hetesem a kezemben volt , így nem tudtam. Azt sem hogy tabutéma lenne ez a szexualitás , nálunk nem az!
2013. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!