Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok, és semmi...

39 hetes vagyok, és semmi olyan tünetem nincs, ami arra utalna, hogy nemsoká szülni fogok. Nem baj ez?

Figyelt kérdés
Vagy lehet,hogy már annyira várom,hogy azért sem érzek semmit?Járok nst-re de a leletre védőnőm azt mondta,hogy ebből még nem lesz szülés.Kb egy hete voltak jósló fájásaim,de teljesen elmúltak.Vagy lehet,hogy még hetek vannak?Már nagyon nyűgös vagyok,és ingerült is egy kicsit...
2008. júl. 7. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

egyáltalán nem baj, én 39 hetes és 3 napos voltam, mikor szültem, nem baj ez.nyugi, hamarosan, már anyuka leszel.:)

2008. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már annyira várom.Első baba,és a szüléstől is félek egy kicsit,és ezért is szeretnék már túl lenni rajta...
2008. júl. 7. 12:27
 3/8 anonim válasza:
Szia!!Ne keseredj el,bármelyik pillanatban történhet valami annak ellenére hogy nem érzel semmit.Nekem egy ismerősőm ugyanígy volt,neki még joslófájásai sem voltak,és éppen aznap reggel amikor bement volna a kórházba,egyik pillanatról a másikra elfolyt a magzatvize:))))Kitartás!!!!
2008. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
39 hetes vagyok én is és átérzem amit irsz, már én is nagyon nyügös vagyok, meg sírós. Jó lenne már túl lenni az egészen, hogy már kint legyen a picúr. Nem tudok semmi tanácsot adni, én is el vagyok kenődve kicsit, csak annyit hogy kitartás, nem vagy egyedül!
2008. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igen ... én is félek a szüléstől is, meg mindentől mivel gőzöm nincs mire számíthatok, mivel idáig nem hallottam 2 egyforma választ szinte 1 kérdésemre se. Előző válaszoló voltam
2008. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapja szültem, először. De szülésnel nem nevezném, mert császároztak. Sajnos nem indult be magától a szülés, pedig szinte minden nap volt joslófájásom. Már a 40. héten azt hittem megörülök, hogy miért nem szülök már.Már sirógörcseim voltak, mert már nehéz volt minden és alig vártam, hogy láthassam a picurkámat. 10 nappal túlhordtam már a babámat mikor a doki beinditotta a szülést, burkot repesztett. És semmi sem akart a természet rendje szerint haladni, nem tágultam semmit 16 óra elteltével sem és hát császár lett a vége, mert a baba is tól nagy volt és a feje sem volt jó pozicióban, de amint megláttam a picurkámat akkor megint napokig csak sirtam, de akkor már a boldogságtól.Könnyü szülést kivánok és tudom nehéz a várakozás, de valahogy csak kilehet birni!!!
2008. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,és könnyű szülés kívánok,na meg boldog babázást
2008. júl. 7. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ebben a cipőban járok,én szerdán töltöm a 39et de már nagyon szeretnék a végén lenni.Ma kitakarítom az egész lakást hátha segít...Amúgy félek is mert a baba semmozog úgy,tökre belassult..Amúgy minden okés,csak már nehéz minden.Remélem hamar túl leszünk rajta..nekem annyival rosszabb,hogy tudom császároznak és ez kicsit aggasztó..Gyors szülést kívánok.
2008. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!