Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kosztin Árpád budapesti...

Dr. Kosztin Árpád budapesti magánrendeléséről mesélnének nekem azok, akik hozzá jártak?

Figyelt kérdés
Nála szeretnék szülni a Szent István kórházban. A magánrendelése ebben a FirstMed intézetben van? Mennyi ott egy vizsgálat és mennyi pluszban a szülés és úgy is fogad, hogy már a második trimeszterben vagyok? A jelenlegi orvosommal nem vagyok megelégedve. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 21. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

2 éve szültem a Telkiben,nem nála,hanem Bábinszki doktornőnél,de vele is találkoztam,ő is ügyelt amíg bent voltam.Nekem szimpatikus volt,csendesebb fajta,de szakmailag biztosan nem rossz,mert sok kismamája volt.

First Med nagyon drága(én doktornőm is dolgozik ott),külföldi itt dolgozóknak van kitalálva,akkoriban 40-50 e ft körül volt egy vizsgálat.Nem is mentem oda,soha.

Szerintem meg próbálj meg közvetlen mobilszámot hozzá(Telkiben nem tudom,hogy a kórház megszünte után dolgozik e még a szakrendelőben,de a telefonszámát biztos odaadják).

2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A maganrendelese a Zrinyi utcaban van, a Szent Istvan Bazilikanal. 10e forint a terhesgondozas. Ha kersz telefonszamot vagy barmi mas erdekelne, irj privit.
2013. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nála szültél? Mert ez engem is érdekelne.

2014. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérnék szépen hozzá egy telefonszámot és címet,én is megkeresném
2014. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bár már aktualitását vesztette, de én is nála szültem idén márciusban. A vizsgálat ára annyi, amnnyit írtak előttem, engem a 2.trimeszter végén is fogadott, bár éppenhogy, a szülésért mi annyit adtunk, amennyi a büdzsébe belefért és amennyit sztem megérdemelt a részvállalás arányában (komplikációmentes gyors szülés volt és 6-7 órára ért be egy csüt-i napon- szóval se hétvége, se éjszaka, se műtét nem adott okot túl nagy összegre). Én direkt nem kérdeztem rá nála arról,hogy mennyibe fog kerülni a szülés.. És nagyon kedves, rendes volt végig, bár sokszor kevés infóval látott el, de az én hibám, hogy nem vagyok túl kérdezős típus. A varratszedésnél fizettem, meg se nézte, mennyit tettem a borítékba, viszont kijött velem üdvözölni a kislányunkat és még azt is megjegyezte, hogy örül a sikerünknek - ugyanis császár után szültem természetes úton. Én ajánlom őt mindenkinek tényleg.
2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!