Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Bálint Koppányhoz hogyan...

Dr. Bálint Koppányhoz hogyan lehet bekerülni a MÁV kórházba vagy a Honvédba (ügye az az Árpád hídnál van? ), illetve mikor rendel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rossz tapasztalataim miatt nem mennék hozzá....
2010. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, írd le mi volt a rossz tapasztalatod vele. Én csak találomra választottam őt, mert sok jót írnak róla blogokban.
2010. nov. 4. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nem szüléssel kapcsolatos rossz tapasztalat,de rossz volt... Szóval elég nagy hugyuti fertőzésem volt,amivel urológiára jártam. ikor a doki ott mindent rendben talált átküldött hozzá! Ő csinált kenetet meg rákszűrés h nem-e azért van a fertőzés a pisimben. Bementem,nem is ismertem,levetközetett,fel az az asztalra és utána vizsgálat. nem mondta h most lazuljak el vagy bármi. Fogta és levette a kenetet.Utána kb 2dl vért vesztettem,adott vmi betétet,majd kiküldött hogy szól a főorvosnak a vérzés miatt.Endometriosisra gyanakodott. De nem tudtam mi az. Én kimentem sirva,hogy uristen mi az.. Páromat hivtam h mi a fene az és hogy hol tart mert jött elém oda a MÁV kórházba hogy menjünk a nagyimékhoz utána. Nagyon szar volt. 5percen belül megérkezett a párom,majd fél óra múlva a doki is visszahivott,ahova a párom nem jöhetett be:( Én nagyon elvoltam kenődve.A főorvos is endometriosist állapitott meg. Adott vmi gyógyszert h a vérzés elmúljon aztán hazaküldött pihenni... Elmentem másnap a saját dokimhoz semmi endometriosis,meg ilyenek. Ekkor kb 22éves voltam s elég rendesen bepánikoltam,hogy mi a bajom...

Lehet ha szülni megy az ember hozzá akkor jó doki,de nekem nem volt szimpi... (Most 25vagyok..s elötte se és azóta se volt semmi vérzésem vizsgálat alatt..) ELső voltam.

2010. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
remélem, még elolvasod a válaszom. Én idén szültem nála, és nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele. Azt viszont elhiszem, hogy pár éve még nem volt jó orvos, hiszen fiatal. Engem műtött is, és mindig megkérdezte idősebb orvosok véleményét, közvetlen a műtét előtt meg is vizsgáltatott mással. Azt többektől hallottam, hogy elsőre nem volt szimpatikus, de velem mindig kedves volt, a szülés után nevetve nézte a babámat, hogy egy csoda, érdemes érte mindent megtenni!
2010. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Hol szültél? Hogyan találtad az orvost?

Mennyit kért a szülésért?

Mi az elérhetősége?


Köszönöm:

D

2010. dec. 26. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy aktuális még, de leírom a tapasztalataimat:


sima rendelésen, ha kérsz vmit, megcsinálja, én pl terheléses cukor beutaló miatt többször voltam, de: állandóan siettet vizsgálat után, hogy szaladjon, meg ehhez hasonlók. Engem roppant idegesített.


Ő csinálta a méhszájpolip műtétemet is, nekik ez rutinműtétnek számít, de utána még csak rám sem nézett, megírta a zárót, aztán elment. Mikor érdeklődtünk a nővérnél, még értetlenkedett, hogy minek nekünk az orvos...


engem ezek a dolgok zavartak, így nem szívesen mennék vissza hozzá

2011. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzá mentél végülis?
2011. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!