Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezt nem értem, azt mondjátok...

Ezt nem értem, azt mondjátok a jósló fájás hasonló a mensigörcshöz, most 30. hetes vagyok, de nekem végig voltak ilyenek kb hetente. Akkor honnan fogom tudni hogy mikortól jósló?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon félek!
2008. júl. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

már kétszer szültem nekem is mondig voltak ilyen fájásaim mint kiderült a hüvelyi gomba miatt volt az egyész

szerintem a josló fájásall ne foglakozz meg ne is várd mert az igazit nem fogod összetéveszteni semmivel az biztos ezek a fájások meg vannak de szerintem nagy fenekt nem kell keríteni nekik

ha szülsz akkor erős rendszeres fájásaid lesznek nekmem mind a kettő kislánnyal 10 perces fájásokkal indult és meg sem fordult a fejembe hogy az josló fájás

2008. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem 5 hónaposan voltak menstruációs görcseim,akkor elmentem a dokihoz,de elötte egyébként én is azt hittem hogy normális,tesóm mondta h nem az.Akkor mondta az orvos is hogy nem szabadna görcsölni még,mert az ugyebár méhösszehúzodás.A jóslófájások csak pár héttel a szülés elött szoktak lenni.
2008. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj-.nekem 25 hetesen kezdődtek éjszaka 3-6 perces fájások,és sajnos akkor nem ismertem fel,hogy koraszülés veszélye áll fenn, reggel bementem a kórházba,szerencsére le tudták állítani infivel,és most 37 hetesen már tudom tényleg rá kellett volna jönnöm,ezek olyan fájások!!Igazuk va
2008. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj, bocs, folytatva,igazuk van előttem íróknak, nem érdemes a jóslóakat várni,mert utána ,ég hetek lehetnek hátra.Az erős görcsös összehúzódásokat meg meg fogod érezni,ha bizonytalan vagy majd benne,az sem baj, ha bemész megnéznek,és max hazajöhetsz, nem kell bizonytalanságban lenned, ne félj ,minden rendben lesz, boldog babavárást!
2008. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz lányok :)

Igazából akkor lennék már nyugodt, ha már ott feküdnék benn a valódi fájásokkal, de ez még remélem odébb van

2008. júl. 4. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!