Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehet használni...

Szülés után lehet használni tampont?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem császárral, de beindult szülés volt. Betét vagy tampon?
2008. júl. 3. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy könyv azt mondja,hogy természetes szülésnél 1 évig csak betét.Gondolom valaminek ott regenerálódni kell,vagy nem tudom.Szerintem mivel a te hüvelyed nem volt kitéve annak a terhelésnek,mint a miénk így lehet tampon is akár,de ez csak egy laikus eszmefuttatása.Én megkérdeznék egy dokit...
2008. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nem kell, mert ha császárral is szültél a hormonok miatt a tamponhasználatnál ilyenkor könnyebben előjön az a betegség amit a tamponospapírra írnak mindig, de most nem megyek ki megnézni a nevét annak a betegségne. Szerintem a dokid kérdezd inkább.
2008. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
TSS-re gondolsz.
2008. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szültem.Hiába szeretnék nem tudok tampont használni.Idegesít és kicsit fáj ha bent van,úgyhogy kénytelen vagyok betétet használni.Szereintem próbáld meg.
2008. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem. Az eldő mensinél még betétet használtam, de a másodiktól már tampont.
2008. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!