Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi jön fel terhesség...

Mennyi jön fel terhesség alatt, és mennyi megy le belőle, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Lehet megnyugtatna..

Köszi előre is!


2008. júl. 3. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Picit átírták a kérdést!:o(

Szóval kinek mennyi,élő tapasztalatokra lennék kíváncsi,ha nem nagy gond leírnotok!

Köszönöm

2008. júl. 3. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyéni dolog, hogy szerintem nem megnyugtatni fogod magad, hanem felidegesíteni...

Valakinél hét kiló, van akinél húsz, harminc, de van aki egy dekát sem hízik (például engem is így hordott ki édesanyám és egyáltalán nem volt rajta felesleg eredetileg sem). Szerintem a leadás és épp ennyire változó.

Én ugyan még nem szültem, most várom a babát, de azzal a sógornőm már megnyugtatott, hogy ne örüljek, ha nem hízok sokat terhesség alatt. Ő hat kilót szedett fel, az szülésnél le is ment, viszont szoptatás alatt feljött helyette 15 kg, amit azóta sem sikerült leadnia.

2008. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első terhességemnél 18 kg-ot híztam, abból lement 12 kg ( 50kg-ról indultam, 68 kg-al mentem szülni és 56 kg maradtam és 170 cm vagyok.) Második terhességemnél 56 kg-ról indultam, híztam 16 kg-ot, és most a szülésem után 2 hónappal 57 kg vagyok. Semmi fogyi meg ilyesmi, mindent eszek amit csak megkívánok, mert szoptatok. Ha szoptatsz akkor gyorsan le is megy ami feljött.

2008. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 16 kg-ot híztam a terhesség alatt és szülés után 10 le is ment és azóta még 2 kg ment le. 4 hónapja szültem.
2008. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Ez tényleg egyn függő.Én nagyon odafigyelek arra, hogy ne hízzak mégis a 34. héten vagyok és már 13 kg+ van ratam.Mi lenne ha nem figyelnék oda?

De tényleg, görögsali+rostonhusik, házilag készített update féle sütik semmi cukor meg semmi szénhidrát a sütiban és lám.Viszont van olyan kismami a fprumokon aki el kezd fogyni.Hogyha nagyon félsz a kilóktól akkor téli babát tervezz, mert nyáron a víz elég sokat nyom, mondjuk szülés után ki is ürül belőled.De nem hiszem, hogy ez lenne a legfontosabb.Van barátnőm akinek 2 fia van mind a 2-vel 30 kg-ot hízott és most is marha jól néz eredeti kis 50 kg-jával.

2008. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem összesen 14kg jött fel és szülés után 10kg ment le. 3 hónapos a babám és szoptatás mellett fix a fennmaradó 4kg.
2008. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Akkor ti nagyon szerencsések vagytok,hogy szoptatás allatt lement rólatók a felesleg.Én 20kg híztam az első terhességem allatt.50kg voltam és 70kg mentem szülni pedig 1éves koráig szoptattam és csak 5kg ment le rólam.Mikor betöltötte a 2évet hirtelen visszamentem 50kg semmi betegség nem volt a háttérben úgyanúgy étkeztem.A második terhességemmel is így jártam.
2008. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!