Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik az a dél-budai vagy...

Melyik az a dél-budai vagy dél-pesti kórház, ahol a vajúdás alatt is velem lehet a párom?

Figyelt kérdés
Szent Imrére gondoltunk eddig, de ott a vajúdóba nem jöhet velem senki..egyedül vagy más vajúdó nőkkel nem szeretnék lenni, max akkor ha a párom ott van mellettem. Előre is köszönöm a segítségetek!
2008. júl. 3. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a szt imrében fogok szülni,igaz császárral mint kiderült,de eddig nem erre készültünk.nekem az orvosom azt mondta a vajúdóban is bennt lehet az apa,különben mi értelme lenne az apás szülésnek.Ki mondta ezt neked ,hogy nem lehet bennt?
2008. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Szent Imrében szültem 3 hónapja és a vajúdóba tényleg nem jöhet be veled a párod, csak a szülőszobára. De ott is el fogtok töletni egy jó pár órát. Hidd el nem olyan nagy baj, hogy nem lesz bennt, hamar eltelik az idő, zuhanyozni mész, rád teszik az NST-t, beszélgetsz a többi kismamával, egyátalán nem rossz. Én is nagyon ragaszkodtam a páromhoz, aztán 4-9 ig voltam a vajúdóban és el is felejtettem felhívni olyan hamar történt minden. Egyébként ki lehet hozzá menni a folyosóra és ott le lehet ülni. Nem nagyon van olyan hely szerintem ahol ott lehet veled a párod a vajúdásnál,(a magán kórházat kivéve persze) hiszen nehéz külön szobát biztosítani mindenkinek. A többi kismama meg nem venné jó néven ha egy másik férfi is ott ücsörögne amig Ő éppen fáj. Ha szerencséd van, lesz üres szülőszoba hamar és akkor oda bemehettek. Vagy ne induljatok túl korán a kórházba.

Minden jót és egészséget Nektek!

2008. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!