Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete szültem de császárral!...

6 hete szültem de császárral! Miért van az hogy fáj ha szeretkezek a párommal?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyok a párommal akkor fáj belül a hüvelyemnél!Nálatok is igy van vagy volt!
2008. júl. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

en természetesen szültem,nekem is érzékeny volt.De ez kicsit másabb,mert nekem a gátmetszés játszott közbe.Nem lehet,hogy nem kívánod a szexet??Sokunknál elöfordul szülés utánn.És azért fáj??

használjatok síkosítót.Voltál már kontrollon??

Ha nem,esetleg kérdezz rá a dokira.

2008. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a hormonok miatt van, biztos szoptatsz te is, a tejtermelésért felelős hormonok szárazabbá teszik a hüvelyt azért fáj, nálam is így volt, sikosító és némi türelem.
2008. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem császárral és még mindig fáj behatoláskor fent a méhszájnál, pedig nem vagyok száraz. A párom szerint még szűkebb is lettem, mondjuk ő ennek örül. Már én is gondolkoztam ezen, hogy mitől lehet, pedig pont azért császároztak, mert egy nap alatt sem tágultam ki egy ujjnyit..., remélem egyszer "megjavul"...
2008. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!