Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata erről a bábakoktélról?

Figyelt kérdés

1 narancs leve 1grapefruit leve,1kk frissen reszelt gyömbér!

40+4hkm vagyok és délután próbálom ki!


2013. szept. 9. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez nem bábakoktél, csak egy gyümölcskeverék.


A bábakoktélban ricinus van, barack és pálinka.

Én az orvosom tanácsára próbáltam ki a betöltött 41-en, de úgy, hogy aznap bementem ellenőrzésre. Saját szakállra ez tilos, meg betöltött terminus előtt is, bár Nálad ez már nem áll fenn.


Nálam közepesen erős rendszertelen fájásokat generált.

(Amúgy ebéd után kell meginni, úgy a leghatásosabb a megfigyelés szerint).

Végül 41+6-ra spontán megszületett a babám, csak hát a befekvést nem sikerült elkerülni, amit nagyon szerettem volna, a két nagyobb gyerekem miatt...

2013. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a hashajtók alhasi görcsöket okoznak (és szülést indíthatnak be) ezért nem szedhető a terhesség alatt!
2013. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én a ittam a ricinust magában is meg koktélnak is ahogyan a fentiek írták, mert már császározni akartak 40+5 napon ... de semmi sem vált be csak hánytam és szörnyen rosszul éreztem magam... végül 40+6 napon reggel 8kor be kellett feküdnöm "oxitocinos tesztre" = szülés indítás, mint rájöttem de végül csak másnap a betöltött 41 héten 12:07kor született meg a babám császárral
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!