Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek mennyi idő után múlt...

Nektek mennyi idő után múlt el a szülés után a hormonális változások okozta érzékenység?

Figyelt kérdés

Általában a jó gondolatoktól fakadok sírva, pedig már eltelt egy hónap a szülés óta. Utánaolvastam a neten, de a baby blues elméletileg csak pár napig tart, max egy hétig. A szülés utáni depresszióról is olvastam, de ott olyasmi is felmerül, hogy az ember nem tudja elfogadni a helyzetet.


Én tulajdonképpen nagyon boldog vagyok, imádom a babám, és szerencsés vagyok, mert jó természetű baba, és hagy aludni éjjel, kis mosolygós.


Viszont, én ha csak arra gondolok , hogy mennyire szerencsés vagyok, először örömöt érzek, aztán átcsap sírásba a dolog, és az örömteli gondolatok valamiért fájdalmasak. Érzett már más is így? Meddig normális ez?

Abban biztos vagyok, hogy ez nem szülés utáni depresszió(mert semmi pusztító és önpusztító gondolat nem jár a fejemben, csak érzelmileg kiegyensúlyozatlan vagyok), de akkor mi? És mikor lesz vége, miért van ez?


2013. szept. 2. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyermekágy alatt ez mindenképpen oké.

És nem kell aggódni a depresszió miatt, idővel szép lassan elmúlik majd.

Szerintem ne figyeld magad ennyire, csak örülj magatoknak! :)

Gratula a picihez!

2013. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én szeretnék örülni, de minden öröm fáj :( Akkor még két hét és elmúlik?
2013. szept. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!