Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érzékenység szülés után?

Érzékenység szülés után?

Figyelt kérdés
3hónapja szültem,de még mindig elbőgöm magam majdnem mindenen és nagyon érzékeny vagyok.Meddig lesz ez még így?ez normális dolog?
2010. nov. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már több mint 2 éve tart, hát lehet hogy életem végéig elkísér majd:-)
2010. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tiszta 'idegbeteg' voltam szülés után, elérzékenyedtem és sírtam mindenen, a hormonokkal van kapcsolatban meg gondolom rátesz az új helyzet és a kialvatlanság is. Kb. 6 hónapos volt a fiam, amikor jobban és magabiztosan éreztem magam újra. 1 évesen mondhatom, hogy elmúlott teljesen és a régi önmagam voltam. Kitartás! :)
2010. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 honapos a pici fiam es meg mindig elerzekenyulok es bogok olyan dolgokon amik azelott nem is erdekeltek volna. Tegnap pont azon sirtam el magam, hogy nemsokara kibujik az elso foga. Szoval tenyleg a legkulonbozobb dolgokon tudok sirni. A kecskemeti anyuka es babaja miatt napokig sirtam. A szegedi Jancsika miatt meg most is :(
2010. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!én 14.5 hónapja szültem de én is sírok olyan dolgokon amin régen nem.Néha csodálkozok is hogy ennyi miatt hogy lehet sírni?de én képes vagyok.Anyukám mondta régen hogy:na majd ha lesz gyereked te is bőgni fogsz mindenen,te is érzékenyebb leszel,de nem hittem neki.

Hát mégis úgy lett.

2010. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én régen is bőgős voltam, de a szülés óta katasztrófa vagyok. Szintén 3 hónapja...ez van.:-)
2010. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!