Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. , ki szült itt mostaná...

SOTE I. , ki szült itt mostanában?

Figyelt kérdés
Olvasgattam régebbi kérdéseket, fórumokat, de hát mindig változnak a dolgok. Mik a tapasztalataitok? Leginkább császárosok érdekelnek, illetve, hogy milyen szobák vannak. Több helyen olvastam egy ágyasakról, amik nem fizetősek.
2013. aug. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ez közkórház. A szobák 4 ágyasak, és 2 kórteremre (8 anyukára) jut egy fürdő. A folyosó végén van 1 2 ágyas, meg egy 1 ágyas szoba. Semmi luxus, viszont nagyfokú biztonság.
2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor jól tudom:) a SOTE II-n van 1-2 fizetős szoba, azt hittem, itt is.

jó a biztonság? annak örülnék:)

2013. aug. 24. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1 ágyas 11 e Ft, a 2 ágyas 9 e Ft/éjszaka. Ha szerencséd van, akkor lesz szabad szoba. Ja és én úgy tudom, hogy két-két 1 és 2 ágyas van.
2013. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem itt. Van csomó 4 ágyas, és valóban 8 ágyra jut 1 wc és 1 zuhanyzó, ez nem túl jó. Van még 2-2 db 1 és 2 ágyas, amiért fizetni kell. Én 4 ágyasban kezdtem, és 2. nap kerültem át 2 ágyasba. Javaslom mindenkinek, akinek nem gond, mert a fürdőszoba miatt szerintem sokkal kényelmesebb volt. Nem császáros voltam, így erről a részről nem tudok írni, de ha valami konkrétan érdekel, írd le nyugodtan, próbálok válaszolni.
2013. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!