Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában Kanizsán?

Szült valaki mostanában Kanizsán?

Figyelt kérdés

Elmesélnéd a tapasztalataidat?

Minden érdekel!!!


2013. aug. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most szültem 1,5 heten !

Zsiraynál szültem nagyon jó orvos , a kózház a szoba csak szokásos szarnak rád , de ez mindig is így volt.. Tele volt a szoba cigányokkal undorító ! És sajnos nem kérhetted hogy külön szobába tegyenek

2013. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg reménykedem, h 3 héten belül kibújik a kisbabám :) Engem si érdekelnének msotansági tapasztalatok!KEdves első fogadott dokid volt a doktor úr?Sima szülésed volt?Apuka bemehetett veled?Milyen most a szülőszoba, most, h a műtőben van elhelyezve?
2013. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy a szülészeti részleg nagyon szép lett, de a csecsemősök mentalitása sajnos a régi maradt.

Milyen volt a szülőszobán?

Kell még vatta+gézlap kombináció?

Fogadott orvosod volt a Zsiray? Ha igen, mennyi pénzt kért/kapott?

2013. aug. 20. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok!

Császárral szültem, apuka nem jöhetett be. Magán orvosom volt , minden vizsgálaton 5000 ezer forintot kért, a szülésért pedig 40 ezeret kért! Szépen megcsinálták,de attól még bunkók a kórházi dolgozok , sajnos..szarnak a kismamákra :(

2013. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!