Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a nyákdugó volt? És most a...

Ez a nyákdugó volt? És most a magzatvíz szivárog néha?

Figyelt kérdés
4 napig nagymennyiségű nyúlós nyálkás valami távozott belőlem folyamatosan.Átlátszó volt.Ma reggel még jött,azóta semmi.Ez a nyákdugó volt?Délután óta viszont többször azt vettem észre,hogy átázott a tisztasági betétem.Picit a nadrágom is olyan lett.Eleinte azt hittem,hogy erősebb folyás,mert egy nagyon picit sikamlós volt a betét.Most is néha folyik picit belőlem valami,de már nem sikamlós.Viszont sokat járok pisilni,akkor is ha nem kell,hátha az csepeg véletlenül.Magzatvíznek kevésnek tartom,vizeletemmel viszont még nem volt probléma.Szerdára vagyok kiírva.Keményedgetek hetek óta gyakran,de nem rendszeresen.Honnan tudom,hogy a nyákdugó volt-e,illetve azt,hogy ez a magzatvíz,vagy sem.Ha a magzatvíz,akkor be kell menni a kórházba akkor is ha csak kis mennyiségben szivárog?Most lefekszem aludni,talán reggelre okosabb leszek.:)Mármint talán nagyobb mennyiségben is jön és akkor tudni fogom.Előre is köszi a válaszokat!
2008. júl. 1. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:
menj be a korházba... ha a magzat víz szivárog akkor azonnal egy orvos kell hogy lásson mert lehetnek rossz következményei
2008. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt mondják,ha a magzatvíz beindul,akkor folyamatosan jön,feküdj le, és figyeld meg,akkor is jön-e,azért kell időben kórházba menni,mert álló helyzetben a baba feje ahogy előre esik, a köldökzsinór veszélyes lehet rá nézve, ha bármiben bizonytalan vagy,menj be a kórházba, ne várj.A magzatvíz ha elindul amúgy hirtelen elönt pl fekve, de állva lehet először csak szivárog, de nem órákig.De ismétlem, sztem nézesd meg, te is úgy nyugszol meg,ja és figyelgesd a babód mozog-e ugyanúgy azóta is.
2008. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!