Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szolnokiak kinek mi a vélemény...

Szolnokiak kinek mi a véleménye Dr. Georgevis-ről nőgyógyászról mennyibe kerül van e magánrendelése pontos és precíz-e stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi hétvégén pont látogatóban voltunk Szolnokon és fájásaim lettek félidősen. Görcsöltem és nagyon rosszul éreztem magam.

Bementünk a kórházba, ambulancián csengettünk, majd jött egy nővér. Ő nagyon kedves volt, azonnal hívta az orvost.

Viszont az ügyeletes doki (az általad említett) telefonba közölte, hogy már megint mi a fa*z van? Minke jöjjön?


A nővérke a telefon után beküldött a vetközőbe, majd felültetett a vizsgálóasztalra. Kb. fél órát vártunk a dokira, mire nagy nehezen lejött a szülészetről. Jó fájdalmasan megvizsgált, majd közölte 2 mp-s uh után, hogy: "látja, él a magzat!"

Ezután beküldött, hogy öltözzek fel és megírta a papírt.

Közben a nővérkétől kaptam egy szurit a görcsökre.

10 perc alatt megírta a papíromat, majd közölte, hogy elmehetek.


Aznap este még hazajöttünk Pestre és be is mentünk az Uzsokiba. Tegnap engedtek haza, sok pihenés van előírva és konkrétan nem sokon múlt, hogy elmenjen a gyermekünk.


Hogy mi a véleményem ezek után a dokiról?! Vágnám le a két kezét mosolyogva! Szerintem egy halál bunkó, arrogáns, semmirekellő, lábait vonszoló ember.

Ha fizetsz neki, biztos egy tünemény, de én akkor se adnék neki egy forintot sem, ha rálennék kényszerülve.

2013. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Nagyon sajnálom ami történt veled!

Van már egy lányom ő császározott mivel fogadott orvosom nem vette fel e telefont direkt, nem csak nekem!Szóval az a helyzet hogy nagy gáz volt nálam és a babánál be akarta indítani a szülét de a párom még jó hogy észnél volt és beszélt vele adott neki pénzt és azt mondta hogy előlegnek jó lesz pedig ügyeletes volt!Viszont mivel úgymond ő lett a dokim egy szavam sem lehet annyira odafigyelt mindenre és mindennap meg is látogatott stb.....DE....az is ott van bennem hogy majdnem kinyírt minket......de ez mind az én dokim miatt is volt mert nem szerették!Csak kíváncsi lettem volna egy két esetre jobbra vagy rosszra de nem nagyon hallani róla!

2013. aug. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!