Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Dömötör Margit szülésznőné...

Aki Dömötör Margit szülésznőnél szült (SOTE 2), meg volt vele elégedve? Milyen volt vele szülni?

Figyelt kérdés
Minden infó érdekelne. Mennyibe kerül, ha őt szeretném felfogadni? A dokim őt ajánlotta.
2009. okt. 29. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a fórumokon olvastam, többen dicsérték, van olyan doki, aki szinte csak vele dolgozott szüléseknél, ha fogadott szülésznőről volt szó. Megkérdezhetem ki az orvosod? Mikorra vagy kiírva? Nézz utána, ha nagyon kelendő, mint fogadott szülésznő, szerintem érdemes a 30.hét körül felkérni! ;)
2009. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dr. Cseh Erika az orvosom. Azt mondta, hogy mindegyik szülésznő jó. Én viszont kértem, hogy ő válasszon közülük, mert én egyiküket sem ismerem. Január vége felé fogok szülni.
2009. okt. 29. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!