Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetesen merjek e szeretkezni...

38hetesen merjek e szeretkezni? Beindulhat a szülés ettől?

Figyelt kérdés
Napok óta tökre kívánom(nem beszélve a férjemről-szegény eléggé ki lett éheztetve már..),de az az igazság eddig nagyon elővigyázatosak voltunk,nehogy beinduljon a szülés.Farosak vagyunk emiatt is meg, mert gyógyszert kellett szedjek eddig a görcsökre.36hét után abba hagytam a gyógyit meg a magnéziumot,alig vannak jósló fájásaim.A méhszáj totál zárt-igazából örülnék már ha kint lenne,de nem tudom a sex mennyire befolyásolja,mert hát ha beindul akkor azonnali császár lesz-nem tudom ez mennyivel rosszabb mint a programozott...vagy nem kell ettől tartani a baba akkor jön ki amikor akar-tehát ezzel nem siettetjük???Segítsetek légyszi..
2008. jún. 29. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
sajna van rá esély, hogy megindítja, de nem is igazán a sex, hanem én azt olvastam, egy nőgyógyász honlapján, hogy a férfiak spermája okozhat olyan hormon termelést, amitől beindul. meg persze, ha ilyen gondjaid voltak a terhesség során, szerintem ne kockáztass, próbáljátok másképp megoldani ezt a "gondot" :))
2008. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy probléma ha kibújik,mert én már eléggé szenvedek és jó lenne túl lenni rajta-de nem tudom a kicsit mennyire befolyásolja ez??Azért már nem sok van ezért gondoltam rá...
2008. jún. 29. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
én az utolsó elötti napig szeretkeztem :D ugy hogy menj csak és dolgozz a férjeddel :D
2008. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi ,szerintem én is ezt fogom tenni:)Ha kijön,kijön-már 36hetesen 38nak mondták fejlettségileg-bár nem tudom mennyire megbízható az uh gép adata..
2008. jún. 29. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A sex csak akkor indítja be a szülést,ha már minden körülmény adott hozzá.A lányommal 42 hetesen indítottak,de még akkor is totál zárt és éretlen volt a méhszáj.Semmivel sem tudtam beindítani magam.Egyébként császár esetén is ajánlatos a vajúdást végigcsinálni,mert az egy élettani folyamat,szüksége van rá a babának,és a mamának is.

De lehet,hogy menne simán is az a faros baba,sok ismerősöm szült elsőre is farral,és semmi gond nem volt.

Nálunk nem császároznak faros babával,ha másgond nincs.

Én az elsőt simán szültem,a másodikkal meg kellett császározni,őt hordtam túl,hát nem kívánom mégegyszer.

Most szintén betöltöm mindjárt a 41 hetet,de ha semmi gond nem lesz simán szülök.

Szerintem még ne akard sürgetni,meg kell érni a folyamatra,és a legjobb,ha nem kell beavatkozni,hidd el nem jó az.Tudom,hogy nehéz már a vége,nekem is nagyon,de amíg van esély a spontán indulásra,addig reménykedni kell ebben.Nekem azt ajánlotta a doki mikor faros volt,hogy tegyek párnát a csípőm alá,úgy feküdjek,talán megfordul.

Meg is fordult,igaz nem ennyi idősen,de neked sem reménytelen még az sem.


Kitartás,könnyű szülést jó egészséget nektek,üdv

2008. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor kipróbálom ezt a párnás dolgot.NAgyon megoszlanak a vélemények a császárról én mikor megtudtam lelkibeteg voltam,mert a természetességhíve vagyok.Beszereztem mindenféle olajat meg már eldöntöttem milyen homeos bogyókat szedjek ,erre a mazsi nem kar megfordulni.Már beletörődtem a császárba de azért jó lenne ha kijönne rendesen.
2008. jún. 30. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
38 hetesen már nem lesz semmi baja, ha be is indul, akkor bemész, megcsászároznak és ennyi. Szexnél akkor kell vigyázni, ha nyitott lennél, hogy semmilyen fertőzés ne menjen be, de itt erről nincs szó. Sok olyan nőről tudok, akik szinte az utolsó napig szeretkeztek és nem ettől indult be a szülésük. Kérdezd meg a dokid, de szerintem nem fogja ellenezni.
2008. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl vagyok a 41. héten.Szeretkezünk is a párommal,mégsem idul be.Pedig még jóslóim is vannak bőven.Ha be is indulna nálad,már nem túl korai,így gond nem lenne belőle szerintem.
2008. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a dokimat,azt mondta nyugodtan lehet:)HAjrá csajok a végéig:)
2008. júl. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!