Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Próbálta valamelyikőtök az...

Próbálta valamelyikőtök az alábbi homeopátiás szereket szülés előtt, közben és után, és volt akinek bevált? Caulophyllum, Arnica, Cimicifuga

Figyelt kérdés

Itt a link a használatukról: [link]

Beszereztem ezeket, és iszom a málnalevél teát is, napi egy bögrével reggel. Ártani nem árt, maximum nem használ, de szívesen olvasnék pozitív tapasztalatokról (leginkább persze). Köszönöm.

38+5 km (kisfiú, MÁV)



2013. aug. 12. 13:33
1 2
 1/15 Nyunya85 ***** válasza:
Igen, a szülészem mondta, h szedjem.összesen 5 napig szedtem és egy nappal indult meg előbb a szülés.
2013. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! De melyiket a háromból? Caulophyllum?
2013. aug. 12. 13:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm adott homeopátiás bogyókat, sajnos nem emlékszem a nevére. A málnalevél teát én is ittam, 3900 grammos első babát szültem meg 6 óra alatt, úgy, hogy ebből a vajúdás csak 3 óra volt.
2013. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szia én ugy szedem 36hétöl Caulophyllum, Cimicifuga ch 30asbol napi 1x5 golyot!most 38!+1 vagyok.)
2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia!Èn is szedtem cimicit ès caullot azt sajnos nem tudom hogy hatàsos lett e volna mert 19òràt vajùdtam mint utòlag kiderûlt azèrt mert rajta volt a köldökzsinòr a babàn kèt helyen is,tehàt azt nem tudom hogy hogy tàgùltam volna ha nincs rajta,de viszont a homeopàtiàs bàbakoktèlt megittam reggeli ès este elfolyt a magzatvizem.
2013. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja ès csàszàr lett a vège. 5-ös voltamq.
2013. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36. Héttől szedtem a 42.hétig. Túlhordtam,inditottak. Nekem nem hatottak. Ugyanwzeket szedtem. Sőt bábakoktélt is ittam. Csak a hasam ment tőle.
2013. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A bábakoktél mit takar? Őszilé és ricinusolaj? Vagy abban is tettetek homeopátiás cuccot? Amúgy nem csak azért szedném, hogy időben beinduljon, hanem hátha könnyítene a vajúdáson is.


Bajmarianna: A köldökzsinór tekeredéssel gondolom nem tudott mit kezdeni egyik homeopátiás szer sem. De fő, hogy egészséges lett, akárhogy is jött a világra!


Kedves utolsó! Bár nem indult be neked időben, de mikor beindították, utána hány óra múlva született meg a babád? És hüvelyi úton?


Kedves negyedik (38+1): reméljük, nem hiába szeded/jük.


Kedves 3.: kár, hogy nem emlékszel a szerek nevére, de bizonyára ezeket adhatta, mert több homeopátiás oldalt is néztem, mást nem igazán írnak. De örülök, hogy legalább 1 pozitív példám már van :)

2013. aug. 12. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor megijedtem a túlhordás lehetőségétől, elkezdtem szedni. Egy adag Arnica (asszem), 2 nap caulophyllum után, kiírt napon megindult a szülés. Mikor a kórházba értünk, negyed óránként szedtem a caulophyllumot, nagyon gyorsan felerősödtek a fájások. Szerintem ott használt, a szülésindulásban nem hiszem, hogy sok szerepe volt, ahhoz keveset szedtem be.
2013. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A homeòs bàbakoktèlt meg lehet talàlni a neten,nem tudom pontosan az arànyokat màr,ìrd be a keresôbe hogy homeopàtiàs bàbakoktèl.Igen szerencsère nem lett gond a köldökzsinòrbòl,bàr hamarabb is gondolhattàk volna hogy valami gond van,nem kellett volna elhùzni 19òràt....:-(
2013. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!