Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés alatt szoktak tanulok...

A szülés alatt szoktak tanulok bent lenni? (nem örülnék) ez olyan bensöséges dolog, el lehet küldeni öket ha vannak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam voltak. Egyáltalán nem zavartak, sőt! Tök jó volt, hogy mindig volt ott valaki, akitől meg tudtam kérdezni, hogy most mi történik. Elküldeni őket nemigen lehet, mert azt hiszem mindenki érdeke, hogy szakemberek folyamatosan legyenek képezve. Hát ez van. De tök nem zavaró ám, én is csak az első tolófájásig érzékeltem, hogy jelenvannak, utána megszűnt a külvilág a számomra.
2008. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mert mikor volt a méhen kivülim és már szétrepedt az egyik pete vezetékem akkor ott nyulkáltak bennem vagy hatan és ez nagyon rossz élmény volt mert baromira fájt és véreztem is rendesen.Tudom ,hogy ez más de én bennem örökre nyomot hagyott az egész folyamat azota félek is rendesen az orvosoktol
2008. jún. 27. 21:54
 3/11 A kérdező kommentje:
És vizsgálgatak is közben kérlek nyugtasatok meg mert nem félek a szüléstöl csak ettöl amugy is elég zárkozott vagyok idegenek elött ez nem fogja megneheziteni a dolgokat szeretnék öszhangba lenni a babámmal meg az orvosommal
2008. jún. 27. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha oktató kórházban szülsz lehetsées. Viszont tudnod kell, hogy KÖTELESSÉGÜK megkérdezni hozzájárusz-e a jelenlétükhöz. Amennyiben nem NEM MARADHATNAK! De figyelj te is oda rá, aláírsz-e betegfelvételkor olyan papírt amiben le van írva, ez egy oktató kórház és tanulók (medikusok, nővérek)jelenlétét tudomásul veszed. ilyenkor is kiküldheted őket, de csak a jóindulaton múlik meg is teszik-e. Egy medika
2008. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hu nagyon köszi ez nagyon hasznos felvilágositás még nem hallotam ezt de nagyon oda fogok figyelni.Vajon a Szt János oktató korház lenne?
2008. jún. 27. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Szent Istvánban szültem, és nekem volt egy doktoranduszom :)

mire a kitolási fázishoz értünk annyian vették kürül az ágyat, hogy nem lehetett köztük ellátni :)

A tanuló azzal kezdte amikor belépett, hogy bemutatkozott, és megkérdezte, hogy jelen lehet-e szülésnél.

én simán belegegyeztem. Volt ott két orvos rajta kivül, egy szülésnő, egy nővér, egy gyerekorvos, a férjem, akikre így emlékszem....

én csak a babámra gondoltam végig. a tanuló, hogy ne nevezzem nevén, nagyon jól jött amikor Férjem elment pisilni (a 10. óra vajúdás magasságában), addig a tanuló kezét tördeltem... :D

2008. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

En a Janosban fogk szulni, a sogornom is ott szult, es amennyire eddig tapasztaltam/tuk, nem sertepertel egy rakas medikus a szuloszoban.

Nyugodj meg, es nyugodtan kuld ki oket, ha vannak.

2008. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szoval akkor ne parázak nem fognak meg enni!
2008. jún. 27. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, meg valami: ha olyan dolog tortenik veled vajudas alatt, ami nem tetszik (pl. orvostanhallgatok akarnak nyulkalni) le is allhat a tagulas.

Ezert kikuldheted oket, nicns az a joerzesu orvos, aki hagyna ezt.

2008. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hallgass a második válaszolóra. Egyrész kötelességük szólni ha medika, medikus vagy más tanuló van ott. ( Nekem nem szoltak, de ügyes volt a tanuló szülésznő és nem volt vele gondom, de ez más) Ha NEM EGYEZEL BELE nem lehetnek ott és hozzád sem érhetnek. Ezt akár előre is közölheted azzal az orvossal akinél szülsz. Ha meg nincs ilyen mikor ott leszel szólj.

Jó baba várást és szép szülést!

2008. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!