Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen ilyen eredményekkel...

39 hetesen ilyen eredményekkel szerintetek megindulhat korábban a szülés?

Figyelt kérdés

Grav3(elöregedett méhlepény), zárt méhszáj, ám egyre fogyatkozó magzatvíz, ráadásul a baba fekvése nem ideális, arccal felfelé van:S...

Egy hét múlva vagyok kiírva,mit gondoltok, kihúzzuk addig? Örülnék,ha hamarabb megindulna, mert különben 3 nap múlva be kell feküdnöm megfigyelésre...:(



2013. júl. 26. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet megmondani.

ha azt írom megindul akkor örülsz,ha azt hogy nem akkor csüggedsz??

itt mi ezt nem tudjuk megmondani.

jobb is ha ilyen eredményekkel befektetnek.

ott jó helyen vagy,és ha indokolt akkor megindítják,

és nem ,nem lesz koraszülött ideális a terhességi kor.

2013. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha rossz a fekvése, akkor pont nem jó, ha előbb beindul. De ha kevés a magzatvíz, nem értem, miért nem fektettek be már most. Zárt méhszájnál is indulhat egyébként.
2013. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvos, hogy még nem vészes, mérsékelten kevés a magzatvíz, ezért sűrűbben járat be vizsgálatokra, de ha tovább romlik a helyzet, akkor a biztonság kedvéért befektet. Amúgy a baba méretei jók, a fekvése meg -ha nagyon erősen igyekszik- még tud változni szerinte... (azt is mondta, hogy nem tragikus ez a fekvés, csak nem a legoptimálisabb...)

Mindenesetre figyelem magam, ha kevesebbet mozogna, bemegyek a kórházba megint.

Azért sem bánnám, ha hamarabb kiindulna, mert ha hétfőig tovább romlik a helyzet, az a kicsinek sem jó...

2013. júl. 26. 16:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, más, aki esetleg hasonló cipőben jár(t), milyen tapasztalatai vannak/voltak...
2013. júl. 26. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem. Nálam a fiammal folyt így, kicsit kevesebb víz, 39+3-ra született, előtte való nap zárt méhszáj.
2013. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármint így alakult, úgy értettem, nem folyt a víz, vagy ilyesmi, kicsit félreérthetően írtam.:)
2013. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na hátha nálam is beindulnak maguktól a dolgok, szoktam mondani a babának, hogy idekinn kinyújthatja a tagjait és enni is kap eleget, nem úgy, mint most odabenn...:S
2013. júl. 27. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is mondtam a fiamnak, hogy ha már van akkora, mint a nővére volt, akkor már kijöhet. Előtte végig marasztaltam, hogy növögessen, de mivel a lepény is öreg volt, a víz is kevesebb, gondoltam én is, hogy már elég lesz. Képzeld aznap éjjel megindult. És 1 cm-rel volt nagyobb, mint a tesója.
2013. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt én is kipróbálom!:)) Hátha bejön:)

Ha nem, akkor holnap éjjel állítólag hidegfront jön,az is bejöhet.:)

2013. júl. 28. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is jött aznap éjjel...
2013. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!