Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nagyon erős mensi görcseim...

Ha nagyon erős mensi görcseim szoktak lenni, akkor a szülés is nagyon fájni fog?

Figyelt kérdés
Mindig is "haldokoltam" a mensi 1. napján,mikor beindul..rettenetes görcsök,néha felállni sem tudtam,gyógyszer nem segített,hasmenés stb. Szoval rettenetes,de kibírható,már megszoktam.Szóval ha szülni fogok,akkor nekem még fájdalmasabb lesz?
2013. júl. 25. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Viszont azt mondják, hogy aki szülés előtt görcsölős volt, annak szülés után elmúlik - és fordítva.

Viszont ha még nem voltál ezzel dokinál, érdemes lenne megnézetni, nincs-e endometriózisod.

2013. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, ahogy te.

Aztán évekig szedtem fogamzásgátlót, majd pedig letettem, mert ugye babát terveztünk és nekem már akkor kibírhatóbb volt. Szülés után meg, mielőtt újra fog.gátlót kezdtem el szedni, akkor szintén kibírható volt. Elég volt egy No-Spa, holott régen abból akár egy marékkal is beszedhettem volna, akkor sem csillapította volna a görcseimet.:)

A szülés utáni menzesz én úgy tudom, hogy a sok hormonális és testi változás miatt pont, hogy kibírhatóbb lesz. Persze úgy általánosságban, egyénenként lehet hogy lehet rosszabb is.

2013. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az mi?? Nem voltam vele dokinál,mert elég erős a tűrőképességem és még mindig kibírtam :) Csak próbálok lelkileg már készülni a szülésre :)
2013. júl. 25. 18:27
 4/8 A kérdező kommentje:
És könnyebb volt így a szülésetek?
2013. júl. 25. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.Gyenge a fájdalomtűrő képességed..
2013. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi a fájdalom küszöböm,de a szülés sétagalopp volt!,nagyon könnyen szültem :-)

Azóta egyszer sem görcsöltem :-)

2013. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a szülésem közbeni fájások még ezerszer rosszabbak voltak, mint a menstruációs görcseim.:) De ezzel nem megijeszteni akartalak, mert a végeredmény számít, nem az, hogy mennyit szenvedett érte az ember.:)
2013. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden mensinél ágynak estem, gyógyszerrel. Volt h 2 gyógyszer sem segített. A szülésem eléggé fájdalmas volt, majd bec@rtam (bocsánat). Azóta ha megjön a mensim nem görcsölök annyira mint előtte, de biztos ami biztos gyógyszerrel indítok, és észre sem veszem h megvan.
2013. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!